робота в польщі
робота в польщі

Робота в Польщі – вакансії для українців

Польща – країна найбільш близька українцям географічно, культурно, мовно. Саме тому процес адаптації для заробітчан проходить легше, ніж в інших країнах. Якщо ви володієте польською, маєте вищу або спеціальну фахову освіту, то можете розраховувати на високооплачувану роботу в Польщі, безплатні вакансії можна переглянути в компанії «Робота за кордоном від Андрія Марисюка». Без спеціальних навичок і освіти ви також можете знайти безліч пропозицій.

Вакансії на роботу в Польщі

Працевлаштування для іноземців складається з двох етапів:

 • отримання запрошення (дозволу) на роботу;
 • подання документів до консульства і отримання робочої Шенгенської візи типу С 05 (на 180 днів) або річної національної від Воєводства (D05-D06).

Для роботи в Польщі вакансії поділяються на дві категорії: з високим рівнем кваліфікації і без неї. Тому можна визначити такі найбільш популярні посади:

 • некваліфіковані: сезонні працівники, збиральники врожаю, сортувальники, фасувальники, пакувальники, прибиральники та інші;
 • спеціалісти за фахом: зварювальники, електрики, водії (робота далекобійником у Польщі добре оплачується), каменярі, сантехніки, швачки, поварі тощо;
 • менеджери, бухгалтери, працівники торгівлі;
 • IT-спеціалісти, інженери;
 • лікарі, робітники соціальної сфери: педагоги, тренери, няні, доглядальниці.

Найскладніша кадрова ситуація в країні на виробництві, в будівництві, сільському господарстві. Тому зовсім не важко, маючи диплом про середню спеціальну освіту, досвід роботи і базову польську отримати роботу за кордоном у Польщі 2020 для фрезерувальника, теслі та інших. Достатньо легко працевлаштуватись в сфері послуг: офіціантом, барменом, прибиральником, покоївкою. Для таких посад потрібно мати середню освіту, досвід роботи (інколи не вимагають), знання мови на елементарному рівні.

Переглянувши пропозиції на роботу в Польщі на безкоштовні вакансії можна з’ясувати рівень заробітної плати. Слід враховувати, що сума залежить від спеціальності і регіону країни:

 • найбільша заробітна плата у Мазовецькому (Варшава) воєводстві;
 • середня у Поморському, Нижньосілезькому;
 • найнижча у Вармінсько-Мазурському.

Різниця між високим і низьким заробітком – 500 євро. Також рівень зарплати, умови праці і проживання залежать від компанії, на яку працює робітник. Наймач може забезпечувати житлом, харчуванням, проїздом, але можна знайти необхідне самостійно.

Робота для подружжя

Робота для сімейних пар в Польщі має ряд переваг не лише в можливості підвищити матеріальний стан, але й перспективою поліпшення стосунків, психологічного клімату, забезпеченням підтримки у віддаленості від батьківщини. Якщо ви шукаєте роботу в Польщі для сімейних пар наша компанія «Робота за кодоном від Андря Марисюка» з радістю запропонує найбільш популярні вакансії. Основні вимоги до претендентів:

 • наявність правильно оформлених документів;
 • вік чоловіка і дружини не повинен перевищувати 45 років;
 • без поганих звичок.

Багато уваги приділяється знанню польської мови, значно простіше знайти роботу в Польщі для сімейних пар, за умов, що один з подружжя розмовляє, а другий бажає вивчати польську. Серед вакансій багато пропозицій як в цілому для сім’ї, так і окреме працевлаштування. Робота для чоловіків в Польщі пов’язана з такими сферами як будівництво, торгівля, послуги, харчування. Якщо чоловік має вищу освіту (інженер, лікар, IT-спеціаліст), то після підтвердження диплому можна влаштуватись на високооплачувану посаду. Маючи документи про спеціальну підготовку можна стати далекобійником, сантехніком, садівником.

Багато запрошень для жінок без спеціальних знань, але з досвідом роботи в певній сфері – покоївка, доглядальниця, офіціантка, прибиральниця. В деяких містах робота Польща для жінок пов’язана зі спеціальними навичками – швачка, маляр, перукарка. Польські роботодавці охоче приймають сімейні пари за можливості їх працевлаштування і проживання разом, але не виключають сумісне проживання, а роботу у різних наймачів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh