Новини

Робота в Польщі – вакансії для українців

Польща – країна найбільш близька українцям географічно, культурно, мовно. Саме тому процес адаптації для заробітчан проходить легше, ніж в інших країнах. Якщо ви володієте польською, маєте вищу або спеціальну фахову освіту, то можете розраховувати на високооплачувану роботу в Польщі, безплатні вакансії можна переглянути в компанії «Робота за кордоном від Андрія Марисюка». Без спеціальних навичок і освіти ви також можете знайти безліч пропозицій.

Вакансії на роботу в Польщі

Працевлаштування для іноземців складається з двох етапів:

 • отримання запрошення (дозволу) на роботу;
 • подання документів до консульства і отримання робочої Шенгенської візи типу С 05 (на 180 днів) або річної національної від Воєводства (D05-D06).

Для роботи в Польщі вакансії поділяються на дві категорії: з високим рівнем кваліфікації і без неї. Тому можна визначити такі найбільш популярні посади:

 • некваліфіковані: сезонні працівники, збиральники врожаю, сортувальники, фасувальники, пакувальники, прибиральники та інші;
 • спеціалісти за фахом: зварювальники, електрики, водії (робота далекобійником у Польщі добре оплачується), каменярі, сантехніки, швачки, поварі тощо;
 • менеджери, бухгалтери, працівники торгівлі;
 • IT-спеціалісти, інженери;
 • лікарі, робітники соціальної сфери: педагоги, тренери, няні, доглядальниці.

Найскладніша кадрова ситуація в країні на виробництві, в будівництві, сільському господарстві. Тому зовсім не важко, маючи диплом про середню спеціальну освіту, досвід роботи і базову польську отримати роботу за кордоном у Польщі 2020 для фрезерувальника, теслі та інших. Достатньо легко працевлаштуватись в сфері послуг: офіціантом, барменом, прибиральником, покоївкою. Для таких посад потрібно мати середню освіту, досвід роботи (інколи не вимагають), знання мови на елементарному рівні.

Переглянувши пропозиції на роботу в Польщі на безкоштовні вакансії можна з’ясувати рівень заробітної плати. Слід враховувати, що сума залежить від спеціальності і регіону країни:

 • найбільша заробітна плата у Мазовецькому (Варшава) воєводстві;
 • середня у Поморському, Нижньосілезькому;
 • найнижча у Вармінсько-Мазурському.

Різниця між високим і низьким заробітком – 500 євро. Також рівень зарплати, умови праці і проживання залежать від компанії, на яку працює робітник. Наймач може забезпечувати житлом, харчуванням, проїздом, але можна знайти необхідне самостійно.

Робота для подружжя

Робота для сімейних пар в Польщі має ряд переваг не лише в можливості підвищити матеріальний стан, але й перспективою поліпшення стосунків, психологічного клімату, забезпеченням підтримки у віддаленості від батьківщини. Якщо ви шукаєте роботу в Польщі для сімейних пар наша компанія «Робота за кодоном від Андря Марисюка» з радістю запропонує найбільш популярні вакансії. Основні вимоги до претендентів:

 • наявність правильно оформлених документів;
 • вік чоловіка і дружини не повинен перевищувати 45 років;
 • без поганих звичок.

Багато уваги приділяється знанню польської мови, значно простіше знайти роботу в Польщі для сімейних пар, за умов, що один з подружжя розмовляє, а другий бажає вивчати польську. Серед вакансій багато пропозицій як в цілому для сім’ї, так і окреме працевлаштування. Робота для чоловіків в Польщі пов’язана з такими сферами як будівництво, торгівля, послуги, харчування. Якщо чоловік має вищу освіту (інженер, лікар, IT-спеціаліст), то після підтвердження диплому можна влаштуватись на високооплачувану посаду. Маючи документи про спеціальну підготовку можна стати далекобійником, сантехніком, садівником.

Багато запрошень для жінок без спеціальних знань, але з досвідом роботи в певній сфері – покоївка, доглядальниця, офіціантка, прибиральниця. В деяких містах робота Польща для жінок пов’язана зі спеціальними навичками – швачка, маляр, перукарка. Польські роботодавці охоче приймають сімейні пари за можливості їх працевлаштування і проживання разом, але не виключають сумісне проживання, а роботу у різних наймачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України