Новини з Австрії

Різдвяна трагедія в Австрії – 12-річна дитина загинула під час катання на лижах

Різдвяна трагедія в Тіролі: 12-річна лижниця врізалася в дерево в зоні катання Шпільйох і через деякий час померла в лікарні.

Неймовірна трагедія на канікулах: у неділю близько 16:00 12-річна голландська лижниця спускалася на лижах долинною трасою в зоні катання Шпільйох у Фюгенберзі (район Швац у Тіроле). У районі роздоріжжя «Talabfahrt» та «Abfahrt Mittelstation» дівчинка втратила рівновагу після помилки при катанні.

Дівчина вилетіла за край траси і врізалася у дерево. Свідок аварії почав рухати рятувальний ланцюжок, і 12-річна дитина була доставлена рятувальним вертольотом до лікарні Інсбрука. Там вона померла від тяжких травм.

У той же час на льодовику Пітцталь стався серйозний інцидент. Незнайомий з місцевістю російський сноубордист спустився закритим, непідготовленим позатрасовим схилом у Санкт-Леонхард-ім-Пітцталь в зоні катання льодовика Пітцталь і був застигнутий темрявою.

Коли він не прибув до обумовленого місця зустрічі зі своїм супутником близько 18.15, жінка зробила екстрений дзвінок. Після пошукової операції за участю гірничорятувальної служби Іннерпіцталь, співробітників канатної дороги льодовика Пітцталь та альпійської поліції чоловіка було врятовано неушкодженим приблизно о 21:15.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA/HERBERT PFARRHOFER (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України