Різдво на площі у Ватикані: ялинка з Польщі та південно-італійський вертеп

Вже 7 грудня 2017 року на площі Святого Петра у Ватикані відбудеться інавгурація різдвяного вертепу та засвічення ялинки. Цього року зелену красуню привезуть із північнопольської дієцезії Елку, а шопку пожертвує територіальне абатство Монтеверджіне з півдня Італії.

У повідомленні Губернаторства Держави-Міста Ватикану зазначається, що вертеп виготовлений у стилі XVIII століття згідно з найдавнішими неапольськими традиціями. Він займатиме площу приблизно 80 квадратних метрів, а найвища його точка сягатиме семи метрів. Його композиція, натхнена ділами милосердя, складатиметься з понад двадцяти фігур висотою приблизно 2 метри.

Двадцятивосьмиметрова ялинка, що прибуде з півночі Польщі, подолавши 2000 кілометрів автомобільних доріг через центральну Європу, має обвід внизу стовбура приблизно 10 метрів. Про прикраси для неї, як і попередніми роками, подбають онкохворі діти з деяких італійських лікарень, які разом з батьками беруть участь у програмі рекреативної кераміко-терапії. Вони виготовлять кульки та зірки з глини, які пізніше будуть відтворені із синтетичного матеріалу. Цього року до них приєднаються також діти, що походять із центральноіталійських регіонів, що постраждали від землетрусів.

Вранці, 7 грудня, делегації з Польщі та італійського регіону Кампанії, а також представників дітей-митців, Святіший Отець прийме на спеціальній аудієнції з нагоди офіційного представлення подарунків. Ввечері на площі Святого Петра відбудеться коротка інавгураційна церемонія.

Ялинка та вертеп залишатимуться на площі до 7 січня 2018 року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh