Австрія відстає в плані рівності жінок

Австрія відстає в плані рівності жінок в порівнянні з іншими країнами. У поточному Глобальному звіті про ґендерний розрив Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) вона посідає 53-е місце з 149 опитаних країн. У 2016 році країна займала 52 місце з 144 країн, а в 2015 році — 37 з 145 країн.

Наприклад, у звіті розглядалися такі аспекти, як доля у економіці, освіті, охороні здоров’я або політиці. У загальному рейтингу Австрія вийшла на 53-е місце. Австрія демонструє особливо низькі показники в плані рівності заробітної плати, зайнявши 107-е місце, а від у сфері освіти досягнуті добрі результати.

У сусідній Німеччині прогрес рівноправності також застопорився і вона опустилася на два місця до 14-го місця. Глобальний рейтинг очолюють Ісландія, Норвегія і Швеція.

Загалом боротьба за рівність у всьому світі стагнує, а в деяких областях цей розрив між статями навіть збільшується — чи є на сполох Всесвітній економічний форум. При нинішніх темпах потрібно 108 років, щоб подолати відмінності між статями в цілому. А добитися повної рівноправності на робочому місці потрібно вже 2020 року.
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh