Авторські статтіНовини з Австрії

Австрія відстає в плані рівності жінок

Австрія відстає в плані рівності жінок в порівнянні з іншими країнами. У поточному Глобальному звіті про ґендерний розрив Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) вона посідає 53-е місце з 149 опитаних країн. У 2016 році країна займала 52 місце з 144 країн, а в 2015 році — 37 з 145 країн.

Наприклад, у звіті розглядалися такі аспекти, як доля у економіці, освіті, охороні здоров’я або політиці. У загальному рейтингу Австрія вийшла на 53-е місце. Австрія демонструє особливо низькі показники в плані рівності заробітної плати, зайнявши 107-е місце, а від у сфері освіти досягнуті добрі результати.

У сусідній Німеччині прогрес рівноправності також застопорився і вона опустилася на два місця до 14-го місця. Глобальний рейтинг очолюють Ісландія, Норвегія і Швеція.

Загалом боротьба за рівність у всьому світі стагнує, а в деяких областях цей розрив між статями навіть збільшується — чи є на сполох Всесвітній економічний форум. При нинішніх темпах потрібно 108 років, щоб подолати відмінності між статями в цілому. А добитися повної рівноправності на робочому місці потрібно вже 2020 року.
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України