Авторські статті

Рівненські лікарі готові прийняти поранених з Євромайдану

Рівненські лікарі готові прийняти поранених з Євромайдану. Як повідомили в прес-службі Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», активістам рівненського «УДАРу» вдалося домовитися з лікарями міської лікарні про допомогу потерпілим в сутичках на Євромайдані.

В «УДАРі» зазначили, що наразі усіх постраждалих з Майдану відправляють на лікування до Льовова, що спричиняє чимало незручностей. Тому активісти звернулися до лікарів Рівного та отримали від них згоду приймати потерпілих у відділеннях міської лікарні. «Ми домовилися, що за потреби представники київського Євромайдану можуть отримати допомогу в стінах Рівненської міської лікарні. При цьому лікарі гарантують, що потерпілі не будуть видаватися правоохоронним органам для проведення слідчих дій», – зазначають в обласній організації.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України