Авторські статтіДіаспора

Рівень безробіття в Чехії досяг 21-річного мінімуму

Рівень безробіття в Чехії знизився на 0,2% порівняно з попереднім місяцем і склав 3%. Кількість вільних робочих місць навпаки збільшилося і досягла 283 000 вакансій. Про це у пятницю повідомив Центр зайнятості Чеської Республіки.

Згідно з опублікованими даними, в жовтні роботу не малі 230 000 жителів республіки. Це найнижчий показник з липня 1997 року. Середній вік офіційно зареєстрованих безробітних – 42 роки.

Причинами зниження безробіття аналітики називають зростання чеської економіки та промислового виробництва, а також розширення фронту сезонних робіт у багатьох галузях: будівництві, сільському господарстві, курортному та туристичному бізнесі. Центр зайнятості прогнозує зниження безробіття і в наступних місяцях.

Явились в місті У найбільшим попитом у роботодавців користувались робітники в галузі будівництва, водії вантажних автомобілів, кухаря, різноробочі на виробництві, слюсарі, зварювальники, монтажники, працівники в галузі охорони, фахівці з експлуатації виробничого обладнання.

Регіонами з найнижчою безробіттям були Пльзеньський і Пардубицький край – 1,9%, з найвищим – Моравскосілезьский (4,8%). У Празі рівень безробіття склав 2%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України