Рівень безробіття в Чехії досяг 21-річного мінімуму

Рівень безробіття в Чехії знизився на 0,2% порівняно з попереднім місяцем і склав 3%. Кількість вільних робочих місць навпаки збільшилося і досягла 283 000 вакансій. Про це у пятницю повідомив Центр зайнятості Чеської Республіки.

Згідно з опублікованими даними, в жовтні роботу не малі 230 000 жителів республіки. Це найнижчий показник з липня 1997 року. Середній вік офіційно зареєстрованих безробітних – 42 роки.

Причинами зниження безробіття аналітики називають зростання чеської економіки та промислового виробництва, а також розширення фронту сезонних робіт у багатьох галузях: будівництві, сільському господарстві, курортному та туристичному бізнесі. Центр зайнятості прогнозує зниження безробіття і в наступних місяцях.

Явились в місті У найбільшим попитом у роботодавців користувались робітники в галузі будівництва, водії вантажних автомобілів, кухаря, різноробочі на виробництві, слюсарі, зварювальники, монтажники, працівники в галузі охорони, фахівці з експлуатації виробничого обладнання.

Регіонами з найнижчою безробіттям були Пльзеньський і Пардубицький край – 1,9%, з найвищим – Моравскосілезьский (4,8%). У Празі рівень безробіття склав 2%.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh