Авторські статті

“Рів, крокодили, дуст”, – Аркадій Бабченко описав Росію після Путіна. Відео

Російський військовий журналіст Аркадій Бабченко, який давно покинув Росію, розповів, що буде з Росією після Путіна і чому не буває хороших росіян.

Лише одиниці росіян розуміють, що відбувається. Для решти головне – берізки, кокошники, ГУЛАГ, Колима 2:0.

В інтерв’ю Алесі Бацман, Бабченко зазначив, що навіть якщо президентом РФ стане Олексій Навальний, народ не припинять підгодовувати “величністю”, просто тому, що так влаштована влада в Росії.

Звичайно, є й інша кандидатура на місце Путіна у Кремлі – це Рамзан Кадиров. Ось тут росіянам дійсно доведеться несолодко. Те, що творить Кадиров зараз, – це квіточки, порівняно з тим, що буде потім.

Аркадій Бабченко пророкував також неминучий крах російської економіки, після чого країна перетвориться на Північний Іран. На жаль, економіка впаде не так швидко, як цього хотілося б, але це точно відбудеться. І Росія буде існувати в повному злиднях, як Північний Іран і Північна Корея. Вона вже не матиме сил на когось нападати.

“Вони будуть жерти варену собачатину всередині своїх кордонів, вбивати один одного, буде корпус варти православної революції, рів, крокодили, дуст”, – зробив невтішний прогноз для росіян Бабченко.

Україна ж згодом перетвориться на сучасну Польщу. Вона поставлятиме “Джавеліни”, танки та інше озброєння Чечні, Дагестану, Башкирії, Татарстану тощо.

Журналіст вважає, що “розвал Росії продовжується вже 100 років. Епоха імперії завершилася”. За словами Бабченка, федерація розпадеться ще за нашого життя. Римська імперія розвалювалася 600 років, російська робить це вже 100 років, але в 21 столітті всі процеси прискорюються. Тим не менш, путін – “мужик з хорошим здоров’ям”, який має доступ до передової медицини, тому точно протримається ще років 10-15. Після його смерті можна буде розпочинати відлік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України