Рим готується прийняти 5 тисяч католицьких скаутів Європи

Незабаром у Вічному Місті зберуться 5000 скаутів, що належать до Федерації скаутів Європи. Кульмінаційним моментом їхньої програми буде зустріч з Папою Франциском та Свята Меса в базиліці Святого Петра у Ватикані.

Міжнародна зустріч Католицьких скаутів Європи, що має назву Euromoot, відбуватиметься від 27 липня до 3 серпня 2019 р., та дозволить скаутам з понад 20 країн, серед яких також і з України, зустрінутись, нав’язати дружні стосунки за допомогою програми, спрямованої на відкриття спільного духовного й культурного коріння.  Тижневий шлях дасть їм можливість відкрити справжню європейську спадщину, що полягає в здатності жити разом у мирі й братерстві, поділяючи спільні цінності та спільну мету – Ісуса Христа.

Три етапи зустрічі

Тижневий зліт католицьких скаутів поділений на три етапи. Перший з них матиме паломницький характер і поведе слідами європейських святих. Передбачено декілька історичних маршрутів, на яких скаути познайомляться з такими святими як Франциск Ассизький, Венедикт Нурсійський, свята Катерина Сієнська, святі Кирило й Методій. Це піше паломництво скаути подолають, поділені на окремі групи, що будуть складатись з представників кількох країн. Метою цього етапу є вкорінення в спадщину християнської культури. На завершення цього паломництва всі учасники дійдуть до чотирьох місць під Римом, де почнеться другий дводенний етап зльоту. Він буде розрахований на пізнання різних європейських культур і традицій кожного з 20 народів, що будуть представлені на зустрічі.

Зустріч з Папою Франциском

Міжнародна зустріч Католицьких скаутів Європи завершиться 3 серпня в залі імені Папи Павла VI у Ватикані, де їх прийме Папа Франциск. Вони також відзначать 25-річчя зустрічі скаутів із святим Папою Іваном Павлом ІІ.

Після зустрічі із Святішим Отцем вони візьмуть участь у Святій Месі, яку в базиліці святого Петра у Ватикані відслужить кардинал Анджело Баньяско, Архиєпископ Ґенуї (Італія) та Президент Ради Єпископських Конференцій Європи.

Католицьке скаутство Європи

«Міжнародна спільнота скаутів і скауток Європи – Федерація скаутів Європи» є міжнародною атолицькою Асоціацією, офіційно визнаною Апостольською Столицею. Найбільше членів має у Франції та Італії. Католицька скаутство Європи успішно розвивається в Україні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh