Життя

Рік якої тварини 2019 за китайським календарем

На зміну Собаці, яка була з нами 2018-го, приходить Кабан (або Свиня). Всі готуються вітати один одного картинками з Новим роком 2019, на яких зображені багаті та кумедні свині. А ми розповідаємо, чого варто чекати від цієї тварини і яким буде 2019 рік за китайським календарем

Чому Жовтий і Земляний: п’ять стихій та кольорів

Практично весь 2019 рік і навіть трошки 2020-го з нами буде Жовтий Земляний Кабан. У східному гороскопі 12 звірів (як і знаків Зодіаку). Це Щур, Бик, Тигр, Кролик (або Кіт), Дракон, Змія, Кінь, Вівця (Коза), Мавпа, Півень, Собака та Кабан (Свиня). За легендою, вони йдуть саме в такому порядку, бо саме так, один за одним, звірі прийшли до Небесного імператора, коли той покликав їх до себе. У подарунок за те, що на своєму шляху вони змогли подолати широку річку, кожен з них отримав собі управління на поточний рік.
Всі тварини в гороскопі мають свої характеристики. Наприклад, Тигру властиві сміливість та сила, але при цьому він має завжди керуватися тільки принципом справедливості у своїх вчинках, інакше не бачити Тигру удачі. Мавпі властива спритність, але разом з тим і деяка мінливість і т.д ..
Крім тварин, східний гороскоп має в своїй основі п’ять стихій: Земля, Дерево, Вогонь, Метал та Вода. Саме з цієї п’ятірки, згідно з віруваннями давніх китайців, складаються взагалі будь-які живі істоти і предмети в світі. Таким чином ми отримуємо 60-річний цикл календаря (число тварин, помножене на число стихій). Нинішній цикл почався 1984-го року роком Дерев’яного Щура, а закінчиться він 29 січня 2044-го під керуванням Водяного Кабана.
Кожній стихії відповідають свої кольори. Наприклад, у Землі це жовтий, або коричневий, що символізує надійність та сталість. Вогонь – звичайно ж, червоний, динаміка і енергія. Колір Води – синій (або чорний), ця стихія відповідає за мудрість та творчість. Метал білого кольору, він свідчить про рівновагу та справедливість. І, нарешті, стихії Дерева відповідає зелений колір, він уособлює зародження всього існуючого.
Але і це ще не все. У китайському гороскопі також діє чоловічий (Ян) або жіночий (Інь) принцип, відповідно, активний або пасивний початок. Чоловічі знаки це Щур, Тигр, Дракон, Кінь, Мавпа та Собака, а жіночі – Бик, Кіт, або Кролик, Змія, Вівця (Коза), Півень, і Кабан-Свиня.
А тепер зберемо все до купи. У 2019-му настане рік Жовтого Земляного Кабана. Він має жіночий початок і принесе з собою прагнення до збереження і творчості. Цінуватися також будуть такі “земляні” якості, як надійність і грунтовність, а Кабан додасть наполегливості у досягненні цілей та працьовитість.

Що приготувати на Новий 2019 рік

Господиня наступаючого року з’їсть все і у великій кількості. Вона всеїдна, але дуже любить різноманітність. Тож ваш стіл Нового року має, буквально, тріщати від різноманітних страв.

Коли настає рік Жовтого Кабана за китайським календарем

Китайський новий рік починається не з 1 січня, як прийнято на Заході, а відповідно до місячного календаря – на другий молодик після зимового сонцестояння (яке 21 грудня). Тобто, дата святкування кожного разу різна, але завжди знаходиться в проміжку від 21 січня до 20 лютого.
У 2019 м Кабан змінить Собаку 5 лютого у вівторок. До речі, в Китаї свято відзначають два тижні – навіть більше, ніж тривають наші зимові канікули.

Яким буде 2019 рік Жовтого Кабана: час одружуватися і худнути

В цілому 2019 рік, як свідчить гороскоп, – це рік, в який потрібно радіти життю. Астрологи рекомендують відкинути всіляку рефлексію і пошуки сенсу існування геть, і просто насолоджуватися кожним новим днем. Рік Жовтого Кабана в нинішньому циклі китайського календаря завершує період змін, і випереджує час стабільності. Тобто, те, що ви закладаєте цього року, збережеться надовго. Отже, якщо ви роздумували над створенням сім’ї або зміною роботи, рік Жовтого Кабана – найвдаліший час, щоб піти під вінець або обрати собі справу до душі. Більш того – це ж стосується і фізичних досягнень. Збиралися схуднути – сміливо вирушайте до спортзалу, успіх практично гарантований. Також цей рік обіцяє багато поїздок, але, скоріше, ділових відряджень, ніж туристичних подорожей.
В цілому ж Кабан, якщо вірити китайським астрологам, істота товариська і працьовита. Тому рік обіцяє бути багатим на різні цікаві події, нові знайомства та починання, які швидше за все, стануть вдалими – звичайно, якщо докласти певних зусиль. Загалом, в цьому році все залежить від нас самих, головне не лінуватися і не забувати про позитивний настрій. Великі сварки у період влади Жовтого Кабана навряд чи трапляться, це звір миролюбний, і масштабних конфліктів не допустить.
Головна небезпека, яка може очікувати у 2019 році, – ймовірність бути обдуреним. Кабан – тварина досить довірлива, остерігайтеся шахраїв, особливо в сфері фінансів. При цьому сам символ року з оточуючими завжди чесний, тому напередодні свята астрологи радять щиро вибачитися перед близькими людьми за всі заподіяні їм кривди.
Що стосується здоров’я, обережніше під час побутових робіт – можливі невеликі травми, тож не забувайте про елементарну техніку безпеки.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.