Авторські статтіНовини

У підпільній Церкві Китаю розпочався Рік Божого милосердя

У Китаї на відкриття Ювілейного Року Божого милосердя було відчинено «Двері милосердя» у багатьох міських храмах, повідомляє CatholicCulture.

Проте, не обійшлось і без плутанини. В єпархіях, очолюваних «офіційними» єпископами, погодженими урядом, «Двері милосердя» певних церков прикрашені емблемою Католицької патріотичної асоціації, яку Ватикан відмовляється прийняти. Тим часом у підпільній Католицькій Церкві, через відсутність церковних будівель, «Двері милосердя» були відчинені у деяких приватних будинках для того, щоб віруючі отримали можливість отримати індульгенцію протягом Ювілейного Року.

Китайські католики прочитали та ознайомились із папською буллою, яка проголошує Ювілейний Рік та пропонує особливий відпуст. Навіть на підконтрольних уряду каналах відбулась трансляція відкриття Ювілею Папою Франциском, хоча в коментарях наголошувалося на жахах тероризму у Римі.

У Пекіні, Єпископ Йосип Лішань відкрив «Двері милосердя». Але в Шанхаї, де єпископ Таддей Ма Дакін перебуває під домашнім арештом протягом майже трьох років, церемонія не відбулась.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.