Війна рф проти України

Рідним прикордонника Степана Бірюкова з Волині вручили посмертний орден

У Нововолинській міській раді родині військовослужбовця 3-го прикордонного загону імені Героя України Євгенія Пікуса Степана Бірюкова вручили його посмертну державну нагороду.

Згідно з указом Президента України, за особисту мужність та самовідданість під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, а також сумлінне служіння Українському народові, старший солдат Степан Бірюков нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду матері полеглого захисника пані Марії та його братові Борису передали Нововолинський міський голова Борис Карпус разом з офіцерами соціального супроводу Волинського прикордонного загону.

Степан Бірюков став на захист України у вересні 2023 року після мобілізації до лав Державної прикордонної служби. До повномасштабної війни він працював на різних підприємствах рідного міста.

Життя 38-річного військовослужбовця обірвалося у жовтні 2024 року під час ворожого мінометного обстрілу поблизу Білогорівки Луганської області.

Усіх полеглих за волю та незалежність України вшанували хвилиною мовчання на Алеї Героїв перед будівлею Нововолинської міської ради.

Джерело: Facebook

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України