Про це під час брифінгу поінформувала начальник Управління аналізу ринку та моніторингу процедур закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Тетяна Сущук.
— Після погодження профільним комітетом Верховної Ради України Річного плану Міноборони розпочало активну роботу із закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення за спрощеною процедурою торгів із застосуванням електронної системи закупівель.
Як раніше повідомлялося, через тривалу процедуру погоджень Річний план затвердили лише у червні. Через це Департаменту державних закупівель Міноборони довелося переносити терміни проведення багатьох тендерів на постачання товарів оборонного призначення.
Річний план закупівель Міністерства оборони України на 2021 рік включає 246 процедур закупівель на суму 13,8 млрд грн, зокрема, за напрямком діяльності Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів — 122 процедури на суму 11,7 млрд грн.
На сьогодні Міноборони вже укладено 135 договорів на загальну суму 6,2 млрд грн:
за напрямком постачання пально-мастильних матеріалів та технічних засобів служби ПММ укладено 19 договорів на постачання ПММ на суму 822,3 млн грн. Також погашено кредиторську заборгованість за минулий рік на суму 20,9 млн грн;
за напрямком закупівель послуг із харчування і продовольства та майна продовольчої служби — 19 договорів на загальну суму 3,5 млрд грн;
за напрямком постачання речового майна — 97 договорів на загальну суму 1,8 млрд грн.
Окрім цього, нині оборонним відомством проводиться 43 процедури закупівлі на загальну суму 3,9 млрд грн:
за напрямком постачання пально-мастильних матеріалів — 14 процедур закупівлі на загальну суму 3,3 млрд грн;
за напрямком постачання речового майна — 21 процедуру закупівлі на загальну суму 442 млн грн;
за напрямком послуг із харчування і продовольства та майна продовольчої служби — 8 процедур закупівлі на загальну суму 189 млн грн.
Слід також зазначити, що у 2021 році Міноборони проведено 8 процедур із закупівлі робіт, пов’язаних із об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва. За їхніми результатами укладено 5 договорів на виконання відповідних робіт, а 3 процедури закупівлі робіт не відбулися через неподання пропозицій жодним із учасників.
Інформагентство АрміяІнформ