Техно

Річард Бренсон допоможе Україні відновити літак Ан-225 «Мрія»

Засновник Virgin Galactic Річард Бренсон готовий допомогти Україні відновити найбільший у світі транспортний літак у світі Ан-225 «Мрія»

Літак Ан-225 «Мрія» існував в єдиному примірнику в Україні. На момент початку росією бойових дій на території України літак перебував на ремонті в Гостомелі на аеродромі підприємства «Антонов». Його зруйнували час жорстоких боїв на підступах до Києва.

«Ми вже працюємо над новим літаком, який теж встановить безліч рекордів після війни і буде більш сучасним. Ми обговорили з Річардом Бренсоном його і наші плани щодо співробітництва в Космосі. Річард висловив готовність допомогти всім, що зможе», — розповів Арахамія.

Нова “Мрія” буде оновленою версією на базі сучасного цифрового обладнання.

Ще до повномасштабної війни Бренсон заявив, що вторгнення Росії в Україну матиме наслідки для всього світу. Про це він повідомив у своїй статті “Захист верховенства права”, яку написав через ситуацію навколо України.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”12″ order=”desc”]

Бренсон розповів про розмову з послом України у Великій Британії Вадимом Пристайком про роль світової бізнес-спільноти та необхідність відстоювати світ.

Довідка:

Ан-225 «Мрія» – найбільший у світі транспортний літак. Створено київським КБ ім. Антонова наприкінці 1980-х. Причина побудови – потрібен був авіатранспорт для багаторазового космічного корабля “Буран”. Його передбачалося також використовувати як першу ступінь повітряного старту космічного корабля. Перший політ відбувся у грудні 1988 року. Екіпаж – 6 осіб, розмах крил – 88 м, довжина – 84 м, висота – 18 м, порожня вага – 250 т, при повному завантаженні – 640 т, швидкість – 850 км/год, політ – 15 400 км, з вантажем 200 т – 4000 км, стеля – 12 км.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України