Війна рф проти України

РФ відновила ще одне забуте з Першої світової – пішохідні танки

Російські військові спробували провести штурм у чомусь, що дуже схоже на ванну, але знову відсилає до боїв Першої світової

Джерело: Defence Express

Без перебільшення вкрай дивне відео, яке було знято з квадрокоптера демонструє, що ворог почав використовувати дуже незвичні конструкції на полі бою. І за своєю дивакуватістю вони перевищують навіть танк-сараї, кількість яких у ворога активно зростає.

Бо тепер зафіксовано використання об’єкта, який схожий на звичайну ванну, і якому переміщується загарбник. З боку Defense Express зазначимо, що поки немає жодної додаткової інформації, включно із тим, чим цей бойовий епізод завершився. Але є враження, що мова йде про воскресіння ще однієї риси Першої світової війни – так званих пішохідних танків.

Оновлено: як згодом стало відомо, мова дійсно йде про ванну, але в ній ніхто не знаходиться. Як виявилось між двома російськими позиціями простір між яким знаходився під вогневим контролем ЗСУ була утворена імпровізована “поромна” переправа шляхом перетягування тросами звичайної ванни. В результаті така спроба ворога передавати на відсічену позицію боєприпаси та провіант завершилась цілком логічно.

Далі залишаємо текст без змін.

Бо тоді на фоні величезних втрат у живій силі під час безрезультатних штурмів почали з’являтися рішення із створенням індивідуального захисту від куль та уламків. Але до винайдення синтетичних матеріалів було ще далеко, а сталевий захист був дуже важким. Тому почали з’являтися рухомі бронещити чи капсули розраховані на одного бійця, який мав їх штовхати.

Найвідомішим зразком того часу став французький Bouclier roulant – рухомий щит, який був створений у 1915 році. Заявлена швидкість – 40 метрів за хвилину, яку мав забезпечувати боєць, який не лише мав це штовхати перебуваючи у середині, а ще й відстрілюватись з пістолета через бійниці та робити проходи у колючому дроті.

РФ відновила ще одне забуте з Першої світової - пішохідні танки (відео)

Питання на скільки у Франції такі конструкції були розповсюджені є дискусійним, з оцінками у межах десятків одиниць та обмеженим бойовим використанням через спірну ефективність. Більше того, вже через певний час необхідність у таких виробах зникла остаточно, бо на полі бою вперше з’явились танки.

РФ відновила ще одне забуте з Першої світової - пішохідні танки (відео)

Аналогічні конструкції виникали у інших арміях, зокрема існують фотографії, як би це зараз назвали, концептів чи дослідних зразків, російської армії. Які також часто називались окопними щитами.

РФ відновила ще одне забуте з Першої світової - пішохідні танки (відео)

Також існував ще один відомий та концептуально схожий проєкт з Австоро-Угорщини з носимою конструкцію-трансформером.

РФ відновила ще одне забуте з Першої світової - пішохідні танки (відео)

Але дуже схоже, що у вже сучасній РФ вирішили повторити досвід тих часів й реалізувати щось дуже схоже з ідеями понад сторічної давнини. При цьому на фоні тих самих проблем. Але тепер дійсно мова йде про унікальні російські аналоговнєтні технології.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України