Війна РФ проти України

Окупант оголосив про весняний призив до плану на 0,4 млн “контрактників”

Кремль збільшив кількість строковиків у новому призові, а для гарматного м’яса розширив кількість пунктів з вербування

Джерело : Defence Express

У РФ з 1 квітня розпочинається весняний призов на строкову службу, який триватиме до 15 липня, із загальним планом на 147 тисяч осіб. Кількісний параметр більше за три минулих призови, зокрема восени 2022 року оголошений план був на 120 тисяч, весною – 134,5 тисячі, а восени 2022 року – 127,5 тисячі осіб.

Також у міноборони РФ зробили певні висновки з минулого призову і тепер “вручати” повістки будуть в електронному вигляді, для чого сформували електрону базу призовників.

На додачу до цього у РФ у вересні минулого року посилили відповідальність за ухилення від військової служби, яка складає до 2-х років позбавлення волі, а у випадку ухилення від призову вже після прибуття до військкомату – до 5 років.

РФ продовжує набирати гарматне м'ясо стотисячними партіями: оголошено весняний призив до плану на 0,4 млн "контрактників"

Паралельно з призовом на строкову службу у РФ намагаються збільшити кількість контрактників, для чого була розширена мережа вербувальних пунктів. За інформацією Bloomberg у регіони РФ спустили загальний план на 400 тисяч контрактників, а “цільовою аудиторією” визначені жителі сільської місцевості та особи з досвідом служби у силових структурах.

За задумом таке масове вербування контрактників має дозволити Кремлю уникнути мобілізації. Саме тому начальник Головного організаційно-мобілізаційного управління генштабу РФ Цимлянський під час брифінгу зазначив, що планів на “другу хвилю мобілізації” немає, мовляв, вистачає “добровольців”.

Але, як вже неодноразово показувала практика оголошені у Москві плани часом мають зовсім протилежну реалізацію. Окремим питанням є проведення у РФ демобілізації військових строкової служби минулих призовів, якої може не відбуватись попри заяви Кремля.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України