Війна РФ проти України

ГУР МОУ: Рашисти опрацьовують два варіанти ядерного шантажу та звинуватити Україну. Відео

РФ готує "ядерну провокацію", наголошує ГУР МОУ

Рашисти опрацьовують два варіанти ядерного шантажу, і в будь-якому випадку мають намір звинуватити Україну

За даними української розвідки, керівництво російської федерації опрацьовує два варіанти провокацій на території Чорнобильської зони відчуження та безпосередньо на ЧАЕС. Про це в інтерв’ю ІА Укрінформ сказав голова Головного управління розвідки МОУ Кирило Буданов.

“Ми маємо інформацію про розроблення двох варіантів. Який з них вони оберуть, це залежить виключно від них.

Перший – це масштабне підпалювання радіоактивних лісів, підніметься одразу радіоактивна хмара, і піде в напрямку, куди дме вітер. Друге – застосування артилерії по ядерному сховищу. Результат буде той самий.

Що в першому, що в другому випадку російське керівництво має на меті звинуватити саме Україну, і саме ії “нацистські”, “неонацистські” формування, яких тут насправді не існує”, – розповів Буданов.

Він нагадав, що росія не вперше вдається до ядерного шантажу. Уже був умисний обстріл блоків Запорізької атомної електростанції, а також ракетний удар по Харківському фізико-технічному інституту, на території якого знаходиться експериментальний ядерний реактор.

Російські військові на Чорнобільській АЕС
Російські військові на Чорнобільській АЕС

 

“Це все на меті має залякування. Тепер російське керівництво розуміє, що їхні плани швидкої кампанії провалилися, і вони переходять до ядерного шантажу”, – сказав Буданов.

Голова ГУР наголосив, що в будь-якому разі, до якого б сценарію не схилилося російське керівництво, це буде ядерний тероризм, екоцид та екологічна катастрофа, яка зачепить як Європу, так і росію. А найбільше постраждають білорусь і Україна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України