Війна РФ проти України

РФ готує штурм та захоплення важливого міста

Ситуація на Лімано-Куп’янському напрямі продовжує залишатися стабільно тяжкою. Противник підтягує резерви та готується до нового потужного штурму, повідомив начальник служби зв’язків із громадськістю Командування Сухопутних військ підполковник Володимир Фітьо.

“Ворог не залишає надії на наступальні дії на Куп’янському напрямі. Мета його – це повторна окупація Куп’янська як логістичного центру, через який противник здійснював забезпечення своїх військ провіантом та озброєнням”, – наголосив він в ефірі інформаційного марафону.

Фітьо пояснив, що окупанти намагаються вирвати бодай мінімальну перемогу на полі бою, і уточнив, що у свою чергу Сили оборони зміцнюють позиції та теж підтягують резерви.

“Ми це розуміємо, ми розуміємо, що навіть по 100–200 метрів, які ми звільняємо, це рух, який ворог не може зупинити. Він не встигає зміцнитися і так простіше вибивати його з нашої території. Тільки під час руху ми зможемо його відкинути з нашої країни”, – каже речник командування Сухопутних військ.

Фітьо додав, що окупанти готуються активно наступати з метою виходу на рубежі Донецької та Луганської областей, при цьому РФ не має перспектив виконати це завдання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України