Війна РФ проти України

Росія била по Києву балістичною ракетою з КНДР: її збили, уламки знайшли. Фото

Яка саме це ракета, KN-23 чи KN-24 встановити важко, але вочевидь Київ також був цілю ударів РФ балістичними ракетами з КНДР

Під час однієї з нещодавніх ракетних атак РФ по Києву була випущена, як мінімум, одна північнокорейська балістична ракета. Її уламки були знайдені жителями столиці, які сфотографували її та надіслали до редакції Defence Express.

На них видно доволі великий за розмірами уламок фюзеляжу. Він має доволі нехарактерне для російських ракет маркування, яке намагались стерти.

РФ била по Києву балістичною ракетою з КНДР: її збили, уламки знайшли (фото)

Нанесення на ракети великих серійних номерів характерне лише для КНДР. Й нанесеннями довгих чисел, скоріш за все, Пхеньян намагається зробити ілюзію величезної кількості таких ракет у своєму арсеналі. Водночас РФ взагалі не наносить серійні номери на ракети таким чином.

РФ била по Києву балістичною ракетою з КНДР: її збили, уламки знайшли (фото)

KN-23

Точно ідентифікувати уламки й сказати, чи була це KN-23, чи KN-24 наразі доволі складно. Бо після її збиття, уламки, скоріш за все, розкидано на достатньо значній території. Й, як й у випадку з ударом північнокорейської ракети по Харкову ідентифікація уламків ускладняється банальною відсутністю інформації, бо до цього часу ці ракети з КНДР не полишали межі країни, окрім випадків, коли вони падали у море.

РФ била по Києву балістичною ракетою з КНДР: її збили, уламки знайшли (фото)

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України