Авторські статтіТехно

Результати тесту на падіння: iPhone XS перевершує iPhone XS Max X і iPhone в міцності. Відео

iPhone XS від Apple випередив флагманський iPhone XS Max з точки зору міцності при киданні телефонів на асфальт.

Apple iPhone XS працює краще, ніж iPhone X, а також iPhone XS Max з точки зору міцності. Це було визначено з допомогою тесту на падіння, який був опублікований на YouTube TechSmartt. Порівнювалися флагманські iPhone. Слід зазначити, що під час запуску iPhone XS і iPhone XS Max Apple заявила, що обидва вони були самими «міцними» iPhone.

Згідно з випробуваннями міцність TechSmartt всі три моделі iPhone X були скинуті з трьох різних рівнів. Три раунди тестування включали падіння iPhone з кишені, потім падіння з висоти голови і падіння з 3 метрів. Для першого тесту iPhone X, iPhone XS і iPhone XS Max були випущені з кишені джинсів. У цьому випробуванні на падіння жоден з телефонів не постраждав і не отримав пошкоджень (подряпин, тріщин), враховуючи, що на них встановлені рамки з нержавіючої сталі.

Наступний тест полягав у тому, щоб скинути флагманські iPhone з висоти вуха користувача, оскільки там вони будуть знаходитися під час телефонного дзвінка. У той час як iPhone X, флагман 2017 року, дійсно постраждав від збою, iPhone XS Max також отримав подряпину під час тесту. З іншого боку, iPhone XS уникнув будь зносу і залишився неушкодженим. Аналогічні результати можна побачити, коли всі ці iPhone скидаються з 3 метрів. iPhone X розбився спереду і ззаду, в той час як iPhone XS Max також постраждав від тріщини, що охоплює половину екрану. Між тим, iPhone XS залишився без пошкоджень навіть після цього раунду тестів.

У той час, як Apple зробила заявку на довговічність на основі покращеної технології виготовлення скла, потрібно відзначити, що вага iPhone XS Max набагато вище, ніж у iPhone XS, незважаючи на дуже незначні відмінності в розмірах обох телефонів. Відео також закінчується відмовою від відповідальності, в якому говориться, що досвід роботи з цими телефонами буде відрізнятися у різних користувачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України