Результати тесту на падіння: iPhone XS перевершує iPhone XS Max X і iPhone в міцності. Відео

iPhone XS від Apple випередив флагманський iPhone XS Max з точки зору міцності при киданні телефонів на асфальт.

Apple iPhone XS працює краще, ніж iPhone X, а також iPhone XS Max з точки зору міцності. Це було визначено з допомогою тесту на падіння, який був опублікований на YouTube TechSmartt. Порівнювалися флагманські iPhone. Слід зазначити, що під час запуску iPhone XS і iPhone XS Max Apple заявила, що обидва вони були самими «міцними» iPhone.

Згідно з випробуваннями міцність TechSmartt всі три моделі iPhone X були скинуті з трьох різних рівнів. Три раунди тестування включали падіння iPhone з кишені, потім падіння з висоти голови і падіння з 3 метрів. Для першого тесту iPhone X, iPhone XS і iPhone XS Max були випущені з кишені джинсів. У цьому випробуванні на падіння жоден з телефонів не постраждав і не отримав пошкоджень (подряпин, тріщин), враховуючи, що на них встановлені рамки з нержавіючої сталі.

Наступний тест полягав у тому, щоб скинути флагманські iPhone з висоти вуха користувача, оскільки там вони будуть знаходитися під час телефонного дзвінка. У той час як iPhone X, флагман 2017 року, дійсно постраждав від збою, iPhone XS Max також отримав подряпину під час тесту. З іншого боку, iPhone XS уникнув будь зносу і залишився неушкодженим. Аналогічні результати можна побачити, коли всі ці iPhone скидаються з 3 метрів. iPhone X розбився спереду і ззаду, в той час як iPhone XS Max також постраждав від тріщини, що охоплює половину екрану. Між тим, iPhone XS залишився без пошкоджень навіть після цього раунду тестів.

У той час, як Apple зробила заявку на довговічність на основі покращеної технології виготовлення скла, потрібно відзначити, що вага iPhone XS Max набагато вище, ніж у iPhone XS, незважаючи на дуже незначні відмінності в розмірах обох телефонів. Відео також закінчується відмовою від відповідальності, в якому говориться, що досвід роботи з цими телефонами буде відрізнятися у різних користувачів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh