Авторські статті

Режим кримінальної диктатури остаточно перейшов рубікон неповернення

Охоронці Золотого Унітазу

“Якщо режим Януковича всупереч тиску громадськости й вимогам опозиції не піде на відновлення конституційного ладу в країні, сьогоднішнє загострення протистоянь у столиці загрожує ще більшою ескалацією конфлікту”. Про це 18 лютого 2014 року заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Сич.

На переконання свободівця, в тому, що навколо Верховної Ради фактично розпочалися справжні бойові дії, винуватий безпосередньо президент Янукович. Саме за його вказівкою фракція Партії регіонів, спікер Рибак усіма можливими методами перешкоджали реєстрації та розгляду постанови про повернення до Конституції 2004 року. “Верховна Рада перебуває в облозі повсталого Майдану – це громадський спротив, який не може змиритися з брутальним паплюженням людських прав і свобод, узурпацією влади та намаганнями запровадити диктаторський режим в країні”. Намагаючись за будь-яку ціну залишити за собою узурповані повноваження, режим Януковича використовує у власних цілях бандитські угрупування, прикриваючи їх “Беркутом”. Поблизу Верховної Ради в Маріїнському парку видно, як під захистом “Беркута” перебувають “тітушки”, яким самі ж силовики передають світлошумові гранати. Лунають вибухи, горять приміщення. Є поранені та, на жаль, загиблі”, – заявив Олександр Сич.

За його словами, спільно зі свободівцями та депутатами від инших опозиційних фракцій вони виводять поранених із вулиці Грушевського й супроводжують їх до швидких. Свободівець наголосив: сьогоднішнє провокування режимом чергового витка протистояння загрожує подальшою ескалацією конфлікту, до чого готові і Майдан, і опозиція. Разом з тим, врегулювання кризи все ще може відбутися у правовому полі шляхом повернення до засад законности, після притягнення до відповідальности злочинців у погонах та проведення позачергових президентських і парламентських виборів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.