Режим думав, що ми злякаємося, але на майданах – тисячі українців

“Режим думав, що ми злякаємося, не вийдемо на вулиці, але у Києві – десятки тисяч на майдані, переповнений львівський майдан. І доки українці виходять на майдани, нас не поставити на коліна”.

Про це сказала народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Сех у своєму виступі на вічі, яке відбулося ввечері 30 листопада 2013 року на львівському майдані.

“У Києві сталася безпрецедентна подія – пролилася кров молодих хлопців і дівчат, мирних маніфестантів. Сьогодні за вас переживають ваші матері, але вони відправляють вас на майдани заради пам’яті наших батьків і дідів, заради майбутнього наших дітей. Ми, як ніколи, повинні бути мудрими, сильними і шляхетними. Бо режим хоче розділити нас, як він завжди це робив, на східняків і західників, на україномовних і російськомовних, на політиків і не політиків…

Наші майдани мають ще багато місця і вони повинні бути переповнені українцями – молоддю, їхніми батьками і дідами. Тільки тоді нас не можна буде зігнути, поставити на коліна.

Звертаюся до всього львівського майдану і до тих, хто стоїть на майданах малих і великих містечок. Сьогодні у Києві створено Штаб національного спротиву. Мета нашої боротьби – це повалення режиму Януковича.

Режим думав, що ми злякаємося, не вийдемо на вулиці, але у Києві – десятки тисяч на майдані, переповнений львівський майдан. Ми повинні на кожному підприємстві створювати страйкові комітети. Оголошено загальну мобілізацію і підготовку до всеукраїнського страйку. Україна повинна бути незалежною не лише за формою, а й за змістом. Разом – ми сила!” – зазначила Ірина Сех.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh