Авторські статті

Революція стала стихією, яку вже неможливо спинити

 “Банда пішла у наступ. Був на розі Шовковичної та Інститутської разом з революційного молоддю, коли ці вурдалаки з “Беркутні” почали нас розганяти по-чорному, тупо вбиваючи і калічачи. Мені соромно за відступ, але варто бути чесними – він був неминучим. Однак Революція стала стихією, яку вже неможливо спинити.

Українці прокинулася і свідомо готові до справжньої війни з режимом. Результат – питання часу. На душі дивний стан: смуток за загиблими і пораненими, але водночас неймовірна гордість за свою націю. Українці, ви – найкращі!

Особливо – молодь, разом з якою я стояв під кулями і у січні на Грушевського, і сьогодні в районі Шовковичної, Садової та Інститутської. Зараз із однодумцями на Майдані. Всі – сюди. Це наша Фортеця. Треба зібратися із силами і піти у наступ” – заявив Олег Ляшко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. Стыдно ему за отступление! Мы-то – найкращі! А вот майданутые – это люмпены, у которых Господь разум отнял. Гнать вас до самой польской границы . И сидите там тихо. Прячтесь от беркутовцев, пока все не утихнет. А потом – на работу!

    1. Козел ты, а не южанин! Тебе так не терпится занять чужие земли? ПР – вот кто настоящие фашисты! и вы, их прихлебатели. До Польши он будет гнать, скотина! Кого? Людей, которые живут на своей земле? Ты просто ничтожество.

    2. Ты знаешь, никакого желания “работать” на ещё один “унитаз” для власти! Вначале надо навести “порядок” во власти, а затем уже работать для себя…!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.