Новини

Революція не завершиться, доки олігархи будуть при владі

4 квітня 2014 року Івано-Франківськ відвідав народний депутат України від ВО “Свобода” Юрій Михальчишин. У рамках візиту націоналіст зустрівся з активістами осередку “Студентської Свободи”.

Націоналіст розповів про революційні події у столиці. Свободівець наголосив, що революція має закінчуватися не тільки зміною політичних фігур, а фундаментальним перевтіленням. “Здавалося, що те, про що ми читали в книжках, дивилися в історичній кінохроніці, ніколи не оживе, але воно ожило навколо нас реальністю, і ми стали не тільки свідками й очевидцями, але й співтворцями цієї реальности. Раніше, коли слово “революція” було просто словом із підручників чи з історичних хронік, слово з лексикону віртуальної реальности, тепер воно стало тим, що нас оточує і формує наш день сьогодні. Без перебільшення можна сказати, що помиляються ті, хто вважає, буцімто революція вже завершилася. Насправді відбувся перший етап революції: впали тільки стовпи режиму, а фундамент залишився. Революція не завершиться, доки олігархи будуть при владі”, – пояснив Юрій Михальчишин.

Парламентар зауважив, що зараз вкрай важливо не допустити реваншу бандитського режиму. “Ті, хто керував снайперами на Майдані, керують тепер сепаратистськими настроями в Криму. Це означає, що ті, хто топив революцію на Майдані, в Криму, сьогодні не просто не пішли в небуття, і продовжують отруювати нам життя – вони прагнуть реваншу”, – пояснив свободівець.

Депутат зазначив, що зачинателі, фінансова база Партії регіонів досі у грі. Вони роблять чергові ставки на президентську виборчу кампанію. “Зараз ПР не має єдиного лідера, це для них незвично. Вони звикли працювати в “колгоспі”, коли голова і бригадири керують. Зараз голови нема, але “колгоспники” залишаються. Усі фірташі, льовочкіни, грошові джерела зберігають свій вплив. А це означає що насправді в цій країні нічого не змінюватиметься, адже базис залишається, фундамент на місці. Ці люди хочуть перебувати при владі перманентно, в різних формах, перезавантажуватися, самовідтворюватися. Вони хочуть бути незмінною частиною політичної еліти: в політичному та економічному плані. Влада – це гроші, а гроші – це можливість купувати владу, щоби робити нові гроші”.

Також Юрій Михальчишин порівняв сучасний Евромайдан із революцією 1917 року. За словами свободівця, так само, як і тоді, після попередньої перемоги демократії, прийшла Російська інтервенція, і так само, як і тоді, ніякі зовнішні союзники не прийшли нам на допомогу. “Територіяльну цілісність і незалежність нашої країни треба усвідомлювати як аксіому: крім нас, Україна нікому не потрібна як Українська держава для українців. Цікавлять українські ресурси, цікавлять українська еліта, вчені. Тому насправді треба чітко усвідомити, що ніхто сторонній нас не врятує і щитом не прикриє. Наш єдиний союзник – це український народ, наш єдиний захист – це українська армія. Вона сьогодні слабка, роззброєна, але це армія, яка здатна відбити агресію”, – запевнив націоналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України