Революція Гідності – це революція кожного українця, якому набридло стояти на колінах

Сьогодні на Майдані Незалежності у Києві твориться новітня історія України. Сотні тисяч українців стали єдиним щитом проти режиму Януковича і його прихвоснів. Революція Гідності – це революція кожного українця, якому набридло стояти на колінах і хочеться достойного життя у власному домі.

Нині кожен має поставити собі запитання: “Що я зробив, аби країна була вільною?” А зробити потрібно одне – підтримати Майдан!

Нам потрібно чітко розуміти, що коли мільйони громадян відправляють владу у відставку – це нормальне політичне явище, адже єдиним джерелом влади в країні є народ. Саме він делегував Президенту України повноваження представляти його інтереси.

Протягом року президент Янукович брехливо запевняв українців, що Угоду про асоціацію з Європейським Союзом буде підписано. У цьому напрямку працював і український парламент, ухвалюючи євроінтеграційні законопроекти. Усе суспільство чекало на саміт у Вільнюсі. Але надіями мільйонів цинічно знехтував гарант Конституції – президент Янукович, відмовившись підписувати Угоду про асоціацію з ЄС.

Для нього це не було питання зовнішньої політики, для нього це було питання “базарних торгів”. На жаль, дипломатія для головного “регіонала” країни – це не мистецтво вести перемовини, а звичайнісінький “базар по фєнє” в стилі 90-х десь на ринку в Донецьку. І тому він поїхав туди, де говорять більш зрозумілою для нього мовою – до Путіна.

На догоду московському патрону “сімейний” уряд на чолі з Азаровом своїм розпорядженням офіційно розвернув політичний курс України в бік Росії та Митного союзу, фактично вчинивши зраду національних інтересів нашої держави.

Ні президент, ні прем’єр у силу незнання української історії не розуміють елементарного – будь-які відносини України з Москвою завжди закінчувалися катастрофою для нашої країни. Згадаймо Переяславську раду Хмельницького, Мазепу, Калнишевського, Грушевського… Віками азійська Москва доводила, що ми їй – не братній народ, ми для неї – колоніальний улус.

Брати і сестри українці! Ми – європейці, ми – на своїй, Богом даній землі! І ніякий чужинець не продиктує нам свою волю. Митний союз – це не економічне об’єднання, покликане максимально захищати інтереси його членів, це політичне неоімперське об’єднання на чолі з Москвою, це новітній СССР. Це головний “колектор”, який вибиватиме з нас усе: зерно, газову трубу, електроенергію, чорноземи. Нас знову поставлять у принизливе становище кріпаків.

Тому сьогодні ми кажемо: Україна в небезпеці! Над нею нависла загроза реставрації кремлівського колоніального ярма. Ми не безправний домініон! Ми незалежна держава, доведена до межі бідності окупаційним режимом Януковича-Азарова.

Ми не повинні чекати на 2015 рік, щоб викинути на смітник історії цю владу. Інакше у нас не просто збільшиться кількість політв’язнів, а вся країна опиниться за колючим дротом.

Тож не сидіть удома – їдьте на Майдан у Київ, виходьте на майдани у Ваших містах. Думайте про майбутнє, своє та своїх дітей. Ми – не країна байдужих та заляканих людей. Ми – нація, яка прокинулася. Прокинулася і хоче очиститися від міліційного свавілля, продажних суддів та прокурорів, корумпованого чиновництва, поборників у податковій, хабарників на митниці.

Наше завдання мінімум – звільнення політичних в’язнів, кримінальні справи проти міністра МВС Захарченка, “беркутівців”, які винні у побитті демонстрантів, відставка уряду Азарова. Завдання максимум – дострокові парламентські та президентські вибори.

Маємо чіткі завдання. Їх виконання вимагає зусиль та терпіння. Таким шляхом пройшли грузини. Їхня Революція троянд тривала два місяці і призвела до системних реформ. У Грузії було проведено люстрацію правоохоронних органів та державного апарату, знищено корупцію, ліквідовано низку неефективних державних структур. І головне – приведено законодавство до європейських стандартів.

Не виключено, що наша Революція Гідності може тривати більше двох місяців, адже цей режим так просто не піде. Але знаймо: нас більше, за нами – вся Україна! Тому перемога буде за нами!

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh