Респіраторний вірус здатний знищити рак яєчників

Вченим у Великобританії вдалося перетворити структуру мікрочастинки, яка прикріпившись до структурі злоякісних клітин придушили їх розвиток, а потім зруйнувала.

На порталі medicalxpress.com повідомили, що фахівців з Кардіфського університету у Великобританії вдалося запрограмувати респіраторний вірус, відомий своїми атаками на дихальні шляхи людини, розпізнавати рак яєчників і руйнувати його. У ході дослідження вчені «навчили» молекули вірусу прикріплятися до потрібного білку пухлинних клітин – av?6. Надалі перетворена молекула продемонструвала здатність придушити розвиток і знищити злоякісні клітини.

Автор досліджена Алан Паркер заявив, що інноваційний спосіб лікування раку яєчників незабаром можна буде застосувати в медицині: «Наше дослідження допоможе пацієнтам з різними видами раку».

Рак яєчників є 9-м за поширеністю видом онкології, з якими стикаються жінки будь-якого віку, але частіше після 40 років. Дані новоутворення діагностується лише у 20% випадків, і дуже погано піддається лікуванню. Щорічно його виявляють у чверті мільйона жінок у всьому світі, а гинуть – близько 150 000 жінок на рік.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh