Респіраторний вірус здатний знищити рак яєчників

Вченим у Великобританії вдалося перетворити структуру мікрочастинки, яка прикріпившись до структурі злоякісних клітин придушили їх розвиток, а потім зруйнувала.

На порталі medicalxpress.com повідомили, що фахівців з Кардіфського університету у Великобританії вдалося запрограмувати респіраторний вірус, відомий своїми атаками на дихальні шляхи людини, розпізнавати рак яєчників і руйнувати його. У ході дослідження вчені «навчили» молекули вірусу прикріплятися до потрібного білку пухлинних клітин – av?6. Надалі перетворена молекула продемонструвала здатність придушити розвиток і знищити злоякісні клітини.

Автор досліджена Алан Паркер заявив, що інноваційний спосіб лікування раку яєчників незабаром можна буде застосувати в медицині: «Наше дослідження допоможе пацієнтам з різними видами раку».

Рак яєчників є 9-м за поширеністю видом онкології, з якими стикаються жінки будь-якого віку, але частіше після 40 років. Дані новоутворення діагностується лише у 20% випадків, і дуже погано піддається лікуванню. Щорічно його виявляють у чверті мільйона жінок у всьому світі, а гинуть – близько 150 000 жінок на рік.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

8 прикладів які показують, наскільки контрастний наш світ

Ми живемо на дивній планеті з її різним кліматом, природою, населенням. Весь цей контраст розбурхує ...