Як перевірити, хто слідкує за вами через ваш телефон – список кодів

Яку б роботу ми не виконували, головним пріоритетом залишається безпека. Під безпекою мається на увазі захист від шкоди і інших небажаних наслідків. Всім у світі потрібна безпека. Навіть смартфонам.

Ми використовуємо смартфони для ігор, дзвінків, чатів і т. п., Але чи задумуємось ми про загрози безпеки? Без паніки! Ми вам допоможемо! Ці коди допоможуть вам визначити, чи захищені ваші дані, і чи не стежить хтось за вашим смартфоном.

* # 21 # Ця комбінація цифр і символів дозволяє дізнатися, чи підключена на вашому смартфоні переадресація дзвінків, СМС та інших повідомлень. Наберіть цей код, і на екрані висвітиться номер, куди здійснюється трансфер даних, і статуси з різних видів переадресації.

Згадайте: чи не позичали ви мобільник незнайомим людям, нехай навіть для одного дзвінка? Якщо так – є ризик, що відомості про ваше місце проживання, розпорядок дня, коло спілкування могли витекти до сторонніх. Під загрозою ризикують опинитися і кошти вашого електронного гаманця, якщо ви користуєтеся ним, заходячи через пароль з мобільного.

* # 62 # Цей код показує, куди з вашого телефону перенаправляються вхідні дзвінки та СМС, коли інші абоненти не можуть до вас додзвонитися. У кращому випадку дзвінки будуть переадресовані в форматі голосової пошти на один з номерів вашого стільникового оператора.

## 002 # Набравши цю комбінацію, ви зможете відключити всі види переадресацій, які колись були налаштовані на вашому телефоні. Код універсальний і діє для всіх смартфонів. Дуже рекомендуємо згадати про нього перед тим, як їхати в іншу країну або регіон: тоді, опинившись в роумінгу, ви не будете втрачати гроші, які припинять списуватися за дзвінки, що за замовчуванням переводяться на голосову пошту.

* # 06 # – Код, що дає відомості про ідентифікаційний номер телефону, так званий IMEI (International Mobile Equipment Identifier). Знаючи цифри міжнародного ідентифікатора, можна, наприклад, знайти телефон, який був у вас вкрадений: адже апарат при будь-якому включенні автоматично передає свій IMEI в мережу мобільного оператора, незалежно від того, чи перебуває в смартфоні ваша сім-карта або вже чужа. Як захиститися від злочинців і шпигунів:

Використовуйте месенджери, повністю закриті для сторонніх: Telegram, Chare, Wickr, Signal. Не встановлюйте на телефон незнайомі програми, стежте за всіма встановленими додатками і по можливості користуйтеся багатоступінчатими системами блокування. Не переходьте за підозрілими посиланнями і не заряджайте телефон від підозрілих «безкоштовних» точок. Відстежувати телефони має право тільки ваш мобільний оператор, і то тільки з вашої згоди.

Сайти та додатки, що пропонують вам відстежити місцезнаходження інших людей, що належать зловмисникам. Будьте пильні! Весь перелік корисних кодів для Android якщо у вас айфон, то вибачте):

* # * # 4636 # * # * Інформація про телефон, батарею і статистику використання.

* # * # 7780 # * # * Скидання налаштувань. Видалення тільки додатків.

* 2767 * 3855 # Повне скидання налаштувань, перевстановлення прошивки.

* # * # 34971539 # * # * Повна інформація про камеру.

* # * # 273283 * 255 * 663282 * # * # * Швидкий бекап медіафайлів.

* # * # 197328640 # * # * Режим тестування сервісної активності.

* # * # 232339 # * # * / * # * # 526 # * # * Тестування бездротової мережі.

* # * # 232338 # * # * Wi-Fi Mac-адреси.

* # * # 1472365 # * # * Швидкий тест GPS.

* # * # 1575 # * # * Різні GPS-тести.

* # * # 0283 # * # * Тест Loopback. * # * # 0 * # * # * Тест РК-дисплея.

* # * # 0673 # * # * / * # * # 0289 # * # * Аудіо-тест.

* # * # 0842 # * # * Тест вібрації і підсвічування.

* # * # 2663 # * # * Версія тачскрін.

* # * # 2664 # * # * Тест тачскрін.

* # * # 0588 # * # * Тест датчика наближення.

* # * # 3264 # * # * Версія RAM.

* # * # 232 331 # * # * Bluetooth-тест * # * # 7262626 # * # * Тест GSM-сигналу.

* # * # 232337 # * # * Bluetooth-адреси. * # * # 8255 # * # * Тест сервісу Google Talk.

* # * # Тисяча двісті тридцять чотири # * # * Інформація по прошивці.

* # * # 1111 # * # * Версія FTA-ЗА. * # * # 2222 # * # * Версія FTA-заліза.

* # * # 44336 # * # * Рік збірки. * # 06 # IMEI.

Обов’язково поділіться цією інформацією з друзями і близькими!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh