Авторські статтіТехно

Renault перейде на цілодобове виробництво бюджетного кросовера Kwid

Renault перейде на цілодобове виробництво бюджетного кросовера Kwid. Придбати модель можна в Індії, Шрі-Ланці, Бразилії, Ірані та кількох країнах Африки.

Незважаючи на те, що французька компанія Renault збільшила вартість бюджетної моделі Kwid, вона продовжує збирати величезну кількість попередніх замовлень в Індії. Згідно з офіційними даними, стати власниками субкомпактного кросовера виявили бажання вже понад 110 000 громадян країни. У зв’язку з цим виробник запроваджує на своїх індійських заводах третю зміну, завдяки чому автомобіль буде випускатися цілодобово.

На сьогоднішній день вартість машини становить 262 000 рупій, а черга на її отримання розтягується на 7 місяців. Транспортний засіб побудованийна модульній платформі CMF-A і приводитися в рух 0,8-літровим бензиновим двигуном з потужністю 53 кінських сили. Придбати Kwid можна тільки в державах, що розвиваються – Індії, Шрі-Ланці, Бразилії та Ірані, а також у кількох країнах Африки. Пізніше компанія планує випустити модернізовану версію моделі з 1,0-літровим двигуном і роботизованою коробкою передач.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України