Renault буде виробляти комерційні автомобілі для Nissan

Представники французької автомобільної компанії Renault заявили, що їхня фірма буде займатися виробництвом комерційних автомобілів для концерну Nissan. З цього випливає, що весь процес збору нових транспортних засобів буде на заводі Sandouville, розташованому у Франції.

Французька автомобілебудівна компанія Renault уклала комерційний контракт з представниками японської фірми Nissan. Згідно з новими умовами договору, на будівельних майданчиках французького автоконцерну буде проводитись збірка автомобілів марки Nissan NV300. Крім того, представники двох сторін, що об’єдналися, відзначили, що кількість вироблених одиниць авто повинно буде збільшитися до 100 тисяч.

Згідно встановленим прогнозами, домогтися таких цифр вдасться вже до 2026 року, починаючи з цього року. У свою чергу представники компанії Renault зазначили, що у японської фірми Nissan з’явилася чудова можливість розвивати свою індустрію на найкращих і якісніх майданчиках по виробництву автомобілів. Керівництво двох сторін заявило про можливості подальшого розвитку їх співпраці, не виключено, що в подальшому зазначені компанії підпишуть нові та довгострокові контракти.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh