Авторські статті

Ремонтники «Укренерго» продовжують відновлювальні роботи на півдні України. Відео

Ввечері «Укренерго» вдалося відновити роботу однієї з високовольтних ліній на Одещині. Однак шторм не дає можливості прискоритися ані нашим ремонтним бригадам, ані колегам з обленерго.

Зараз внаслідок негоди все ще залишаються знеструмленими 1454 населені пункти. Повернення енергопостачання може зайняти час, адже умови, в яких зараз працюють енергетики, не сприяють швидким відновлювальним роботам.

На відео – погодні умови, в яких вже добу працюють чотири ремонтні бригади «Укренерго» на Одещині. Їх завдання – будь-що дістатися до місця пошкодження, оцінити ситуацію та зробити все можливе, щоб повернути людям світло. Або підготувати необхідну техніку та обладнання, щоб одразу, як погода дозволить, приступити до відновлювальних робіт.

Ураганний вітер замітає дороги й майже миттєво перетворює ремонтну техніку на снігові кучугури. Щоб відремонтувати пошкоджені вітром проводи, треба піднятись в люльці автопідйомника на висоту 7 поверху. Швидкість вітру, при якій це можна зробити, вдвічі менша, ніж задуває сьогодні. Переїхати на місце іншого пошкодження неможливо. На міжміських трасах – багатокілометрові затори. На польових шляхах снігові замети, заввишки 1,5 метра, зупиняють машину бригади не гірше за болото. Техніка просто потопає там, де раніше проїжджала без проблем.

Але, навіть попри шторм, ремонтні бригади «Укренерго» та обленерго сьогодні вже повернули енергоживлення в 592 населених пункти в країні.

Ми не зупиняємося, і працюємо 24/7 для того, щоб повністю відновити електропостачання в регіонах, які потерпають від негоди. І ми це зробимо. Українці також можуть допомогти нашим ремонтним бригадам: будь ласка, споживайте електрику ощадливо, не перевантажуйте енергосистему.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України