Новини

Ремонт принтерів у Львові: на що звернути увагу?

Якщо принтер припинив друкувати взагалі або якість друку значно погіршилась, потрібно якнайшвидше відновити його нормальну роботу. Але не поспішайте віддавати пристрій до найближчої майстерні, про яку ви нічого не знаєте. Єдиним вірним рішенням є замовити професійний ремонт принтерів: https://fp.lviv.ua/remont-printeriv/. В спеціалізованій майстерні можна розраховувати на швидке вирішення найскладніших проблем, а також на високу якість ремонтних робіт.

Першим кроком на шляху співпраці повинне стати ознайомлення з сайтом компанії-виконавця: https://fp.lviv.ua/remont-printeriv/ та знайти відповіді на типові запитання клієнтів. Наприклад, сервісний центр «Ф-прінт» має великий досвід у відновленні працездатності будь-якої оргтехніки, що дає можливість усунути несправності швидко, якісно та недорого.

Найпоширеніші проблеми з принтерами

Сервісний центр ремонтує як найсучасніші лазерні, так і струменеві та матричні принтери. Досвідчені інженери точно знають характерні та специфічні несправності, з якими стикаються власники такої техніки:

  • Вихід з ладу головки (або картриджу), яка відповідає за друк. У цьому разі може знадобитися або заміна деталі, або заправка якісними чорнилами, яку також має виконувати кваліфікований майстер.

  • Проблеми з трактом, по якому проходить папір. Причини цього – використання неякісних аркушів, а також зношення механічних деталей або потрапляння сторонніх предметів. У будь-якому разі слід розбирати пристрій та проводити діагностику.

  • Несправності вузла, що у лазерному принтері відповідає за перенесення зображення. Проблема зазвичай виникає, коли пошкоджений фотобарабан або вийшла з ладу друкуюча голівка.

  • Не працює вузол закріплення зображення. Необхідно перевіряти стан термоплівки, яка може розірватися через зношення, тестувати нагрівальний елемент або проводити діагностику блоку управління нагрівачем.

У струменевих принтерів є ще одна серйозна проблема, яка пов’язана з забрудненням різних вузлів та механізмів. Якщо на них постійно потрапляє чорнило, вони можуть вийти з ладу або значно погіршити якість друку та роботи пристрою в цілому.

Схема співпраці з сервісним центром

Покажемо на прикладі компанії «Ф-прінт», як саме виконується ремонт принтерів у спеціалізованому сервісному центрі:

  • Клієнт оформлює замовлення.

  • Здійснюється діагностика принтера. Вона може виконуватися вдома чи в офісі або у майстерні, куди пристрій доставить кур’єр компанії.

  • Складається список несправностей та розраховується вартість послуг з їх усунення.

  • Після обговорення вартості виконується ремонт.

  • Проводиться тестування оргтехніки та надається гарантія на всі роботи.

Ціна на ремонт принтерів зазвичай розраховується індивідуально. Вона залежить від таких факторів, як обсяг робіт та їх складність, особливості конкретного типу та моделі пристрою, вартість запасних частин.

У більшості випадків можна отримати полагоджений принтер вже через 1-2 дні після звернення, з довгостроковою гарантією та впевненістю у бездоганній якості ремонту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України