Техно

Хакер зміг зламати «найбезпечнішу» ОС всього за 3 хвилини

Реліз iOS 13.1 перенесуть через небезпечну уразливісті в iPhone Pro 11

Хакер похвалився у Twitter своїм успіхом, стверджуючи, що за 3 хвилини зміг розробити діючий експлойт (послідовність команд, що застосовуються для проведення хакерської атаки). Злом торкнувся iPhone 11 і його Pro версії. Не варто радіти швидким джейлбейкам – реліз iOS 13.1 перенесуть для покращення безпеки. А якщо помилку не поправляти – все одно потрібен час для «причісування» програми і розробки повноцінного джейлбрейка. Сам реліз зараз призначено на 24 вересня.

З безумовних плюсів слід відзначити фізичну захищеність смартфона – завдяки оновленням, вкрадений “айфон” може з допомогою Bluetooth визначити своє місце розташування і відправити дані господареві, сполучаючись з прилеглими пристроями. Причому це працює до повного розряду гаджета, а геопозиция оновлюється кожні 5-15 хвилин. Хоча, якщо “айфон” втрачений, а iOS 13.1 не виправить небезпечну вразливість – смартфон просто не буде вважати себе «загубленим» і знайте його не вийде. Цілком можливо, що цей хакер просто продасть інформацію самій Apple і продовжить шукати інші уразливості системи.

3-хвилинний злом гаджета, якщо вірити словами експерта інформаційної безпеки, може стати рекордним за швидкістю за останні кілька років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України