Ректору УКУ о. Богданові Праху сьогодні – 60

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав о. Богдана Праха, ректора УКУ, із 60-річчям.

«Ваше життя, сповнене як пастирським служінням, так і науковим, зокрема в Українському католицькому університеті, принесло багато рясних плодів для нашої Церкви не лише в Україні, а й поза її межами. Ваша невтомна праця вже стала прикладом ревного слуги у винограднику Христовому, який вартий наслідування молодшими поколіннями», – йдеться у вітальній грамоті.

Патріарх Святослав подякував о. Богдану Праху за працю та побажав «рясних Божих ласк, допомоги Святого Духа в усіх починаннях на славу Божу та для добра нашого народу».

Ректору УКУ о. Богданові Праху сьогодні - 60

Привітала о. Богдана з ювілеєм і спільнота УКУ:

"Ви стали ректором Українського католицького університету і, обіймаючи цю посаду, Ви знову дали нам велику життєву науку. Бо саме тоді Ви сформулювали свій головний намір: «Не руйнувати те, що створив о. Борис». Хай би цю філософію запозичили українські президенти та їхні уряди, які зазвичай першим ділом звинувачують своїх «попередників» і руйнують те, що вони досягли!

Проте сказати, що Ви не руйнували створене до Вас, – це нічого не сказати. Бо Ваша ректорська праця – це постійне чування над життєдіяльністю Університету, невтомне плекання його здобутків, щоденне підливання «вазонка» УКУ, завдяки чому з його стовбурця відгалужуються все нові й нові пагінці. Ваш ректорський стиль – не стриножувати ініціативних людей, давати їм простір для їхньої творчості, але й водночас нагадувати їм, що творче зростання має чутливо реагувати на одвічну «гравітацію» між добром і злом.

Ви стали опорою для багатьох – в Україні і по всьому світові. Тому так багато людей сьогодні радіють за Вас, бо твердо знають, що в очах Бога і людей Ваше життя – прекрасне.

Ви знаєте ціну високим принципам і вмієте їх обстоювати.

Ви знаєте вагу милосердя і вмієте підтримати тих, кому гірше.

Ви бережете пам’ять роду і запах рідної землі, а тому сповнюєте свій громадянський і моральний обов’язок як українець.

Ми, спільнота УКУ, щиро дякуємо вам за Ваше служіння нашому Університетові й за Вашу гідну життєву, національну і громадянську поставу. Дякуємо Богові й Вашим батькам, що дали Вам життя. Дякуємо пані-їмості Еві, що підтримує Вас у Вашому спільному паломництві на цій землі. І щиро просимо Бога, щоб Він обдарував Вас добрим здоров’ям і неослабною силою духу на многії і благії літа!"

Джерело: РІСУ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh