Новини

Рекомендації з вибору дверей для Вашого будинку

Міжкімнатні та вхідні двері це не тільки важливий елемент інтер’єру та екстер’єру, а і предмет, який захищає приватність мешканців будинку. Відвідуючи магазини дверей Львів, кожен із нас хоче знайти ідеальні моделі для свого будинку. Якісні вироби за приємними цінами можна придбати завітавши у Торговий центр Марк.

Щоб вибрати двері, які будуть пасувати до дизайну Вашого помешкання, слід дотримуватися декількох правил:

Визначтеся зі стилем

Це перший крок у виборі міжкімнатних дверей. Виробники пропонують безліч моделей дверей ― це можуть суцільні, скляні чи комбіновані вироби. Пам’ятайте, що всі двері в межах одного будинку чи квартири повинні бути однаковими. Тобто, Ви не можете встановити у спальні білі двері із червоними квітами, а в дитячій суцільні чорні моделі.

Обов’язково зверніть увагу на розміри кімнат та будинку в цілому. Встановлення дверей із багатим оздобленням у невеликому приміщенні буде виглядати не доцільно та перевантажуватиме простір.

Виберіть, у який бік двері повинні відкриватися

Часто під час замовлення клієнти опускають цей фактор, однак він є одним із найважливіших. Ви повинні визначити, в який бік будуть відкриватися двері у кожній із кімнат і повідомити про це майстру. В іншому випадку, Ви можете потрапити у неприємну ситуацію під час встановлення.

Оберіть матеріал

Зараз на ринку представлені моделі дверей, виготовлені із найрізноманітніших матеріалів ― пластику, МДФ, дерева, металу і т. д. Кожен може вибрати те, що буде відповідати його смакам та потребам.

Для міжкімнатних дверей найкраще підійде дерево та МДФ, в той час, коли для ванної варто вибрати пластик, який не деформується під впливом гарячої пари. Вхідні двері можуть складатися із двох виробів. Наприклад, двері із зовнішнього боку можуть бути виготовленими із заліза, що гарантуватиме надійний захист Вашого дому. Внутрішні ж повинні бути пластиковими, щоб забезпечити високий рівень теплоізоляції.

З’ясуйте, який тип дверей підходить для Вашого дому

Якщо ще кілька років тому на ринку були присутні лише розпашні моделі дверей, то на даний момент асортимент включає безліч інших видів:

Розсувні двері

Це моделі, які часто називають “двері-купе”. Такі вироби ідеальні для помешкань із невеликими коридорами, тому що вони не вимагають додатково простору перед собою. Якщо Ваш дім оформлений у азіатському стилі, то розсувні моделі чудово доповнять інтер’єр.

Двері, що складаються (як правило, вдвічі)

Коли такі двері відчиняються, вони складаються в дві частини, що виступають назовні. Цей тип дверей ідеально підходить для приміщень з обмеженим простором.

Подвійні двері

Такі моделі ідеально підходять для великих та просторих будинків чи квартир. Їх, у більшості випадків, установлюють на вході до залу або вітальні. Такі двері чудово доповнюють класичний та традиційний інтер’єр.

Ми перелічили найбільш популярні на українському ринку типи дверей. Якщо Ви не можете обрати самостійно, Ви завжди можете скористатися консультацією дизайнера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України