Техно

Реклама на футболці : ефективно та ефектно

Футболка вже досить тривалий час утримує одне з провідних місць в рейтингу найбільш популярних рекламних сувенірів. І аж ніяк не випадково. Оскільки поєднує в собі такі якості «ідеального подарунка» як функціональність, універсальність, необмежений асортимент … Але, здавалося б, всі можливі способи нанесення на даний виріб уже випробувані, і замовнику залишається лише вибрати найбільш підходящий для вирішення конкретного завдання.

Однак виявляється і в цій області потенціал футболки ще далеко не вичерпаний. Це стає зрозуміло після знайомства з продукцією київської компанії http://maikoff.com.ua, яка пропонує оригінальні новинки – футболки з оптичним ефектом.

Про унікальні особливості даного продукту і можливості його використання як ефективного рекламного інструменту ми поговорили з директором компанії.

У чому полягає унікальність такого продукту, як футболка з оптичним ефектом?

Як випливає з назви, головна відмінність в оптичному ефекті на футболці. Ефект полягає в тому, що видали людина бачить одне зображення, а близи – інше. Якщо на футболці завдано текст – видали читається один текст, а поблизу інший.

Які основні технологічні особливості її виробництва?

Використовуваний на футболках оптичний ефект заснований на властивостях людського зору. В основі технології лежить цифрова обробка зображень. Можна сказати, що на футболку наноситься хоч і спеціально підготовлене, але все-таки звичайне растрове зображення. Технологічні особливості створення цифрового зображення з оптичним ефектом полягають у застосуванні набору складних фільтрів і накладення зображень. При цьому вдало підібрати параметри цих фільтрів нерідко буває дуже важко.

Чи збільшує друк футболки з оптичним ефектом кінцеву вартість продукту, в порівнянні зі звичайним нанесенням? За рахунок чого саме?

Технологій нанесення зображення на одяг існує досить багато. Не всі підійдуть для нанесення зображення з оптичним ефектом. Для нанесення зображення з оптичним ефектом необхідна прозора підкладка, фотографічна якість друку і можливість перенесення на тканину всіх відтінків кольору.

Наскільки довговічний друк з оптичним ефектом?

Залежить від використовуваної технології перенесення зображення. Футболки, які ми сьогодні пропонуємо, витримують до 30-50 прань при дотриманні правил прання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.