Авторські статті

Рейтинг Numbeo визначив найдорожчі та найдешевші для життя міста

Ймовірно, далеко не всі люди коли-небудь чули про найдорожче місто світу.

Гамільтон (Бермудські острови) – найдорожче місто у світі, згідно з рейтингом дослідницької компанії Numbeo. Слідом йдуть швейцарські міста Базель, Цюріх, Лозанна, Берн і Женева. Мегаполіси США Нью-Йорк, Сан-Франциско, Гонолулу і Сан-Хосе замикають першу десятку.

Гамільтон – столиця Бермудських островів, групи островів у Північній Атлантиці, що належать Великій Британії. Бермудські острови відомі своїм загадковим Бермудським трикутником і податковою гаванню. Продукти харчування, відвідування ресторанів і оренда житла в Гамільтоні особливо дорогі.

Рейтинг було створено на основі кількох критеріїв. Враховуються витрати на оренду, харчування та ресторани. Але купівельна спроможність також відіграє роль у рейтингу. Окремі значення завжди співвідносяться з Нью-Йорком (значення 120 означає, що в цьому місті на 20% дорожче, ніж у Нью-Йорку).

Результат для Австрії також дивовижний, хоча в розрахунок було взято тільки чотири міста. Згідно з рейтингом, Зальцбург (69 місце) – найдорожче місто Австрії. Лінц перебуває на 98-му місці, Відень – на 108-му, а Грац – на 121-му.

Згідно з рейтингом, найдешевше жити в Пакистані та Індії. Пакистанське місто Карачі вважається найдешевшим містом у світі, випереджаючи Лахор (теж Пакистан).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України