Подорожі

Рейтинг: найнебезпечніші міста Європи і світу

Днями опублікований список міст, яких туристам краще уникати. Згідно з цим рейтингом дослідницької компанії Numbeo, південно-італійський місто Катанія є найнебезпечнішим містом в Європі.

Numbeo – це спільна глобальна онлайн-база даних про споживчі ціни, рівень злочинності, якості медичного обслуговування та інших статистичних даних. Рейтинг був заснований на декількох критеріях.

В доповнення до рівня злочинності, який фактично може бути виміряний, в рейтинг також було включено суб’єктивне сприйняття респондентів міст — наприклад, побоювання з приводу крадіжок, пограбувань або нападів. Корупція і хабарництво також враховувалися в цьому рейтингу.

Далі розмістилися Дроєда (Ірландія), Марсель (Франція) і Бірмінгем (Великобританія). У топ-10 потрапили Бредфорд (Великобританія), Одеса (Україна), Мальме (Швеція), Неаполь (Італія), Рим (Італія) і Турин (Італія).

Відень посідає 99-те місце серед усіх 115 європейських міст, включених в цей рейтинг. Цюріх, Мюнхен, Берн і Базель вважаються найбезпечнішими в Європі. До речі, Загреб і Любляна також безпечніше, ніж Відень. Два роки тому Відень все ще перебував на 114-му місці (з 129 міст), а в 2015 році — на 113-му місці (з 165 міст). У 2013 році столиця Австрії посіла 86-е місце із 114 обстежених міст.

Саме небезпечне місто в світі — Каракас у Венесуелі.

Далі йдуть Порт-Морсбі (Папуа-Нова Гвінея) і чотири південноафриканських міста Пітермаріцбург, Преторія, Дурбан і Йоганнесбург. Найбезпечнішим містом у світі нічого Абу-Дабі.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото:https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України