Рейтинг: найнебезпечніші міста Європи і світу

Днями опублікований список міст, яких туристам краще уникати. Згідно з цим рейтингом дослідницької компанії Numbeo, південно-італійський місто Катанія є найнебезпечнішим містом в Європі.

Numbeo – це спільна глобальна онлайн-база даних про споживчі ціни, рівень злочинності, якості медичного обслуговування та інших статистичних даних. Рейтинг був заснований на декількох критеріях.

В доповнення до рівня злочинності, який фактично може бути виміряний, в рейтинг також було включено суб’єктивне сприйняття респондентів міст — наприклад, побоювання з приводу крадіжок, пограбувань або нападів. Корупція і хабарництво також враховувалися в цьому рейтингу.

Далі розмістилися Дроєда (Ірландія), Марсель (Франція) і Бірмінгем (Великобританія). У топ-10 потрапили Бредфорд (Великобританія), Одеса (Україна), Мальме (Швеція), Неаполь (Італія), Рим (Італія) і Турин (Італія).

Відень посідає 99-те місце серед усіх 115 європейських міст, включених в цей рейтинг. Цюріх, Мюнхен, Берн і Базель вважаються найбезпечнішими в Європі. До речі, Загреб і Любляна також безпечніше, ніж Відень. Два роки тому Відень все ще перебував на 114-му місці (з 129 міст), а в 2015 році — на 113-му місці (з 165 міст). У 2013 році столиця Австрії посіла 86-е місце із 114 обстежених міст.

Саме небезпечне місто в світі — Каракас у Венесуелі.

Далі йдуть Порт-Морсбі (Папуа-Нова Гвінея) і чотири південноафриканських міста Пітермаріцбург, Преторія, Дурбан і Йоганнесбург. Найбезпечнішим містом у світі нічого Абу-Дабі.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото:https://www.oe24.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh