Авторські статті

Регіонали і комуністи знову нахабніють. Чи не після відвідування Барвіхі?

Все депутаты из фракции КПУ и частично из фракции Партии регионов покинули сессионный зал Верховной Рады во время выступления премьер-министра Украины Арсения Яценюка – “региналы” и КПУ сегодня фактически саботировали включение антикризисных законопроектов в повестку дня.(с)

Ще тиждень тому ці товариші не були такі “борзі”. Вони знали, що лише парламент як орган влади в кризовий період стримує народ від того, щоб перевішати їх на ліхтарях.

Що змінилось?

В гости к Виктору Януковичу в Барвиху (Подмосковье) несколько раз в неделю приезжают политики из Украины. Об этом сообщил экс-префект Северного административного округа Москвы, председатель центрального совета партии “Альянс зеленых – Народная партия” Олег Митволь. Кто конкретно, он не знает. (с)

Хто – навряд чи секрет. Це може бути лише Єфрємов та колеги, які досі тримають під контролем Донецьку та Луганську області, в яких досі вільно марширують колони гостей з аквафрешами.

Отже вже є план дій від Януковича “блізкім соратнікам”.

Швидше за все він включає в себе гарантії “підтримки” російською армією “опозиції”, якій “загрожують” страшні “бандерівці” та “нелегітимна влада”.

В цих умовах якраз потрібно, щоб побили якого-небудь комуніста – і тоді Путін “забирає все”. Санкції, хоч і не дуже зубасті, все ж починають роз’їдати економіку Росії. Тим паче на обрії нові, більш сильні. Єдиний шанс їх уникнути – захопити територію України на підставі “відновлення конституційного ладу та легітимної влади в умовах бандерівського хаосу”, повернути Януковича та руками його і партії регіонів з комуністами (а нема жодних сумнівів, що при наявності в Києві “зелених чоловічків” і більшість Батьківщини з Ударом голосуватимуть за них) встановити псевдозаконність захоплення, подавши до міжнародних організацій це як здійснений факт. Враховуючи, що  ми не в НАТО максимум, що йому загрожує – невеликий осуд в ООН, яким варто заплатити за повернення в склад ТС нової УРСР , одним махом змінивши ситуацію на свою користь. Звісно усілякі Німеччини покачають головами і висловлять “глибоку стурбованість” але при цьому з полегшенням зітхнуть, що з них зняли цей тягар і можна далі займатись своїми пенсіонерами.

На жаль, інших варіантів я особисто не бачу. Може помиляюсь?

vjn

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України