Регіонали і комуністи знову нахабніють. Чи не після відвідування Барвіхі?

Все депутаты из фракции КПУ и частично из фракции Партии регионов покинули сессионный зал Верховной Рады во время выступления премьер-министра Украины Арсения Яценюка – “региналы” и КПУ сегодня фактически саботировали включение антикризисных законопроектов в повестку дня.(с)

Ще тиждень тому ці товариші не були такі “борзі”. Вони знали, що лише парламент як орган влади в кризовий період стримує народ від того, щоб перевішати їх на ліхтарях.

Що змінилось?

В гости к Виктору Януковичу в Барвиху (Подмосковье) несколько раз в неделю приезжают политики из Украины. Об этом сообщил экс-префект Северного административного округа Москвы, председатель центрального совета партии “Альянс зеленых – Народная партия” Олег Митволь. Кто конкретно, он не знает. (с)

Хто – навряд чи секрет. Це може бути лише Єфрємов та колеги, які досі тримають під контролем Донецьку та Луганську області, в яких досі вільно марширують колони гостей з аквафрешами.

Отже вже є план дій від Януковича “блізкім соратнікам”.

Швидше за все він включає в себе гарантії “підтримки” російською армією “опозиції”, якій “загрожують” страшні “бандерівці” та “нелегітимна влада”.

В цих умовах якраз потрібно, щоб побили якого-небудь комуніста – і тоді Путін “забирає все”. Санкції, хоч і не дуже зубасті, все ж починають роз’їдати економіку Росії. Тим паче на обрії нові, більш сильні. Єдиний шанс їх уникнути – захопити територію України на підставі “відновлення конституційного ладу та легітимної влади в умовах бандерівського хаосу”, повернути Януковича та руками його і партії регіонів з комуністами (а нема жодних сумнівів, що при наявності в Києві “зелених чоловічків” і більшість Батьківщини з Ударом голосуватимуть за них) встановити псевдозаконність захоплення, подавши до міжнародних організацій це як здійснений факт. Враховуючи, що  ми не в НАТО максимум, що йому загрожує – невеликий осуд в ООН, яким варто заплатити за повернення в склад ТС нової УРСР , одним махом змінивши ситуацію на свою користь. Звісно усілякі Німеччини покачають головами і висловлять “глибоку стурбованість” але при цьому з полегшенням зітхнуть, що з них зняли цей тягар і можна далі займатись своїми пенсіонерами.

На жаль, інших варіантів я особисто не бачу. Може помиляюсь?

vjn

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. Почему только коммунисты и партия регионов,а остальные где были,интересно.Тимошенко и прочая шелупонь разворовывали страну общаком.Бегают по партиям как тараканы.Все без исключения бывшие комсомольские и партийные функционеры.Что вы тут слюной брызгаете от своей ненависти.Что вы там на своем мандане делаете до сих пор,ворье у власти сидит и крым промайданили.Оружие продают на сраном майдане.Хотели нато в севастополе,а россия опередила.Потому что там президент,а не майданутая шелупонь.

  2. офицер запаса

    Владу дійсно треба починати вішати на ліхтарях.

  3. Это преступники и их надо судить !!Это комуняки с региАналами довели страну до ручки ,а теперь хотят слить нас Путлеру!!!Ненавижу вас !!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh