Регіоналка Бондаренко назвала дії снайперів 20 лютого недостатньо жорсткими: “На Майдані не мирні демонстранти. Це вандали, палії, озброєні екстремісти”

Народний депутат Олена Бондаренко в інтерв’ю німецькому тижневику “Der Spiegel” 20 лютого заявила, що немає універсальних ліків, які просто дозволять вирішити усі проблеми, і закликала країни Заходу не втручатися у справи України.

Відповідаючи на запитання кореспондента “Der Spiegel” про те, чому влада діє так жорстоко і снайпери відкрили вогонь по демонстрантах, Бондаренко заявила: Я думаю, дії правоохоронних органів ще не достатньо жорсткі.

Те що багатьох демонстрантів вбили пострілами в голову, регіоналка пояснила тим, що “на Майдані зараз вже не мирні демонстранти. Це вандали, палії, озброєні екстремісти. Наш головний партійний офіс був підпалений. Один з наших співробітників, електрик, який просто хотів поміняти в офісі лампочку, був убитий. Наші правоохоронці реагують тільки на провокації, на напади радикалів”.

“Президент і парламент були демократично вибрані. І не дивлячись на це, наша фракція підтримала б дострокові вибори. Ми не проти. Якщо опозиція зробить таку пропозицію, ми підтримаємо цю ініціативу. Відносно дострокових президентських виборів рішення приймає тільки президент. Однак – я думаю , що опозиція абсолютно не зацікавлена ??у дострокових виборах”, – відповіла Бондаренко на запитання журналіста про те, “чому урядові сили так сильно тримаються за владу”.

Також Бондаренко висловила переконання, що країни ЄС повинні припинити втручання у внутрішні справи України.

“Приїхала із зустрічі ОБСЄ, де один латвійський представник заявив, що Росія повинна триматися подалі від українських справ, – розповіла регіоналка. В цей же час дипломат з США Вікторія Нуланд дистанційно розподіляє пости у можливому новому уряді. Янукович не підходить Заходу, тому що він не дозволяє на себе впливати”.

Також Бондаренко висловила переконання, що ідея “федералізації” є досить прийнятним варіантом в умовах України, а на репліку про можливість розколу, різко відповіла: “чесно!? Давайте це буде нашою турботою”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

4 коментарі

  1. Сергей

    Вот это настоящий гражданин независимой страны Украины! Многим мужикам из ПР нужно поучится у нее!!! Полностью поддерживаю умница!!!!!!!

  2. Стьопа

    Молодец! Плана пiдтримка!

  3. …МРАЗЬ…

  4. Хочется сказать Елене Бондаренко, что вы так и не поняли, что нельзя унижать, [гав-гав] врать, обворовывать свой народ. Мои родственники живут под Донецком. Вы людей там не считаете за людей. Вы вспоминаете о них, когда вам нужна массовка, а дальше вам на них наплевать. И это, вы ( конечно не лично) разогнав и побив детей 30-го ноября 2013 открыли ящик пандоры, и то,что министр МВД “извинился “, если это можно назвать извинением с опозданием, и то,что Гарант Конституции отреагировал только вечером и не отправил министра МВД в отставку – все это результат который привел к Майдану. И все 100% того что появился Майдан – лежит на вас. А власть (а вы ею были),которая начала борьбу с собственным народом привела к тому, что Майдан радикализовался. Так что не надо искать черную кошку в темной комнате, ее там нет. Одно знаю точно, повторяла и буду повторять, что никто и никогда не уйдет от Божьего суда, что все люди будут судимы по их делам. Так говорит Св.Писание: “Ибо приидет Сын Человеческий во славе Отца Своего с Ангелами Своими и тогда воздаст каждому по делам его”. (От Матфея 16:27)
    Чего вам всем желаю.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh