Авторські статті

Регіоналка Бондаренко назвала дії снайперів 20 лютого недостатньо жорсткими: “На Майдані не мирні демонстранти. Це вандали, палії, озброєні екстремісти”

Народний депутат Олена Бондаренко в інтерв’ю німецькому тижневику “Der Spiegel” 20 лютого заявила, що немає універсальних ліків, які просто дозволять вирішити усі проблеми, і закликала країни Заходу не втручатися у справи України.

Відповідаючи на запитання кореспондента “Der Spiegel” про те, чому влада діє так жорстоко і снайпери відкрили вогонь по демонстрантах, Бондаренко заявила: Я думаю, дії правоохоронних органів ще не достатньо жорсткі.

Те що багатьох демонстрантів вбили пострілами в голову, регіоналка пояснила тим, що “на Майдані зараз вже не мирні демонстранти. Це вандали, палії, озброєні екстремісти. Наш головний партійний офіс був підпалений. Один з наших співробітників, електрик, який просто хотів поміняти в офісі лампочку, був убитий. Наші правоохоронці реагують тільки на провокації, на напади радикалів”.

“Президент і парламент були демократично вибрані. І не дивлячись на це, наша фракція підтримала б дострокові вибори. Ми не проти. Якщо опозиція зробить таку пропозицію, ми підтримаємо цю ініціативу. Відносно дострокових президентських виборів рішення приймає тільки президент. Однак – я думаю , що опозиція абсолютно не зацікавлена ??у дострокових виборах”, – відповіла Бондаренко на запитання журналіста про те, “чому урядові сили так сильно тримаються за владу”.

Також Бондаренко висловила переконання, що країни ЄС повинні припинити втручання у внутрішні справи України.

“Приїхала із зустрічі ОБСЄ, де один латвійський представник заявив, що Росія повинна триматися подалі від українських справ, – розповіла регіоналка. В цей же час дипломат з США Вікторія Нуланд дистанційно розподіляє пости у можливому новому уряді. Янукович не підходить Заходу, тому що він не дозволяє на себе впливати”.

Також Бондаренко висловила переконання, що ідея “федералізації” є досить прийнятним варіантом в умовах України, а на репліку про можливість розколу, різко відповіла: “чесно!? Давайте це буде нашою турботою”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України