Авторські статті

Регіоналка Бондаренко назвала дії снайперів 20 лютого недостатньо жорсткими: “На Майдані не мирні демонстранти. Це вандали, палії, озброєні екстремісти”

Народний депутат Олена Бондаренко в інтерв’ю німецькому тижневику “Der Spiegel” 20 лютого заявила, що немає універсальних ліків, які просто дозволять вирішити усі проблеми, і закликала країни Заходу не втручатися у справи України.

Відповідаючи на запитання кореспондента “Der Spiegel” про те, чому влада діє так жорстоко і снайпери відкрили вогонь по демонстрантах, Бондаренко заявила: Я думаю, дії правоохоронних органів ще не достатньо жорсткі.

Те що багатьох демонстрантів вбили пострілами в голову, регіоналка пояснила тим, що “на Майдані зараз вже не мирні демонстранти. Це вандали, палії, озброєні екстремісти. Наш головний партійний офіс був підпалений. Один з наших співробітників, електрик, який просто хотів поміняти в офісі лампочку, був убитий. Наші правоохоронці реагують тільки на провокації, на напади радикалів”.

“Президент і парламент були демократично вибрані. І не дивлячись на це, наша фракція підтримала б дострокові вибори. Ми не проти. Якщо опозиція зробить таку пропозицію, ми підтримаємо цю ініціативу. Відносно дострокових президентських виборів рішення приймає тільки президент. Однак – я думаю , що опозиція абсолютно не зацікавлена ??у дострокових виборах”, – відповіла Бондаренко на запитання журналіста про те, “чому урядові сили так сильно тримаються за владу”.

Також Бондаренко висловила переконання, що країни ЄС повинні припинити втручання у внутрішні справи України.

“Приїхала із зустрічі ОБСЄ, де один латвійський представник заявив, що Росія повинна триматися подалі від українських справ, – розповіла регіоналка. В цей же час дипломат з США Вікторія Нуланд дистанційно розподіляє пости у можливому новому уряді. Янукович не підходить Заходу, тому що він не дозволяє на себе впливати”.

Також Бондаренко висловила переконання, що ідея “федералізації” є досить прийнятним варіантом в умовах України, а на репліку про можливість розколу, різко відповіла: “чесно!? Давайте це буде нашою турботою”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. Вот это настоящий гражданин независимой страны Украины! Многим мужикам из ПР нужно поучится у нее!!! Полностью поддерживаю умница!!!!!!!

  2. Хочется сказать Елене Бондаренко, что вы так и не поняли, что нельзя унижать, [гав-гав] врать, обворовывать свой народ. Мои родственники живут под Донецком. Вы людей там не считаете за людей. Вы вспоминаете о них, когда вам нужна массовка, а дальше вам на них наплевать. И это, вы ( конечно не лично) разогнав и побив детей 30-го ноября 2013 открыли ящик пандоры, и то,что министр МВД “извинился “, если это можно назвать извинением с опозданием, и то,что Гарант Конституции отреагировал только вечером и не отправил министра МВД в отставку – все это результат который привел к Майдану. И все 100% того что появился Майдан – лежит на вас. А власть (а вы ею были),которая начала борьбу с собственным народом привела к тому, что Майдан радикализовался. Так что не надо искать черную кошку в темной комнате, ее там нет. Одно знаю точно, повторяла и буду повторять, что никто и никогда не уйдет от Божьего суда, что все люди будут судимы по их делам. Так говорит Св.Писание: “Ибо приидет Сын Человеческий во славе Отца Своего с Ангелами Своими и тогда воздаст каждому по делам его”. (От Матфея 16:27)
    Чего вам всем желаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.