Шустер - досить піарити Тимошенко!
Шустер - досить піарити Тимошенко!

Редакція “Обозревателя” питає Шустера : в яку суму українцям обходиться піар Тимошенко?

Шустер – досить піарити Тимошенко!

“Обозреватель” звертається до Першому національному каналу і “Савік Шустер Студіо” із запитом про суму контракту між державною і приватною компаніями. Повідомити цю інформацію сторони повинні відповідно до Закону ” Про доступ до публічної інформації”, оскільки мова йде про гроші державного бюджету, а Савік Шустер – людина, яка полюбляє дізнаватися й говорити правду. Так само видання просить повідомити, чи був проведений тендер перед підписанням контракту або долю узгоди вирішив дзвінок з уряду?

Дана інформація, на думку ” Обозревателя”, відтворить повну картину співпраці нової влади (зокрема “Батьківщини” ) і незалежного журналіста Шустера, який традиційно орієнтується на сильних світу цього. Ще зовсім недавно, Савелія Шустера пов’язували дружні зв’язки з тодішнім головою президентської адміністрації Сергієм Льовочкіним, і Савелій Михайлович не тільки співпрацював з підконтрольним Льовочкіну “Інтером”, але охоче запрошував до студії експертів і політиків, що входять в орбіту голови адміністрації : починаючи від Інни Богословської та закінчуючи Олегом Ляшко.

Сьогодні пан Шустер трудиться на підконтрольному “Батьківщині ” Першому національному, і в п’ятничному ефірі він кілька годин щиросердно відпрацював на кандидата в президенти Юлію Тимошенко, яка своєю присутністю монополізувала прайм- тайм. Як написала шеф -редактор “Телекритики” Наталя Лігачова : ” а ось у самого Шустера доведеться-таки запитати : Савік Михайлович, а особисто для вас Майдан був ? Країна особисто для вас помінялася ? Таке враження, що ні! Бо навіть у владі у нас з’явилися нові, абсолютно нові обличчя. у нашій усіма сто раз лелеяній, неповороткій владі. А у вас в студії – ну жодного нового обличчя. жодного. Ну хіба що сьогодні немає записних солов’їв ПР – напевно це була вимога ЮВТ “.

http://obozrevatel.com/politics/37514-ligacheva-shusteru-lichno-dlya-vas-majdan-byil.htm

Тому просимо повідомити, в яку копієчку державному бюджету обходиться розкрутка пані Тимошенко в популярному ток- шоу. Заодно, користуючись нагодою, звертаємося до пана Шустера з проханням прокоментувати публікацію Андрія Трухана, в подробицях розповів про те, як Савелій Михайлович брав участь у телевізійній виставі під назвою “Прямий ефір Віктора Януковича. Діалог з країною “. http://osvita. mediasapiens.ua/material/28886 Скільки таких вистав було поставлено ? Хто учасники ? Який режим узгодження питань з Юлією Володимирівною ?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh