Політика

Редакція “Обозревателя” питає Шустера : в яку суму українцям обходиться піар Тимошенко?

Шустер – досить піарити Тимошенко!

“Обозреватель” звертається до Першому національному каналу і “Савік Шустер Студіо” із запитом про суму контракту між державною і приватною компаніями. Повідомити цю інформацію сторони повинні відповідно до Закону ” Про доступ до публічної інформації”, оскільки мова йде про гроші державного бюджету, а Савік Шустер – людина, яка полюбляє дізнаватися й говорити правду. Так само видання просить повідомити, чи був проведений тендер перед підписанням контракту або долю узгоди вирішив дзвінок з уряду?

Дана інформація, на думку ” Обозревателя”, відтворить повну картину співпраці нової влади (зокрема “Батьківщини” ) і незалежного журналіста Шустера, який традиційно орієнтується на сильних світу цього. Ще зовсім недавно, Савелія Шустера пов’язували дружні зв’язки з тодішнім головою президентської адміністрації Сергієм Льовочкіним, і Савелій Михайлович не тільки співпрацював з підконтрольним Льовочкіну “Інтером”, але охоче запрошував до студії експертів і політиків, що входять в орбіту голови адміністрації : починаючи від Інни Богословської та закінчуючи Олегом Ляшко.

Сьогодні пан Шустер трудиться на підконтрольному “Батьківщині ” Першому національному, і в п’ятничному ефірі він кілька годин щиросердно відпрацював на кандидата в президенти Юлію Тимошенко, яка своєю присутністю монополізувала прайм- тайм. Як написала шеф -редактор “Телекритики” Наталя Лігачова : ” а ось у самого Шустера доведеться-таки запитати : Савік Михайлович, а особисто для вас Майдан був ? Країна особисто для вас помінялася ? Таке враження, що ні! Бо навіть у владі у нас з’явилися нові, абсолютно нові обличчя. у нашій усіма сто раз лелеяній, неповороткій владі. А у вас в студії – ну жодного нового обличчя. жодного. Ну хіба що сьогодні немає записних солов’їв ПР – напевно це була вимога ЮВТ “.

http://obozrevatel.com/politics/37514-ligacheva-shusteru-lichno-dlya-vas-majdan-byil.htm

Тому просимо повідомити, в яку копієчку державному бюджету обходиться розкрутка пані Тимошенко в популярному ток- шоу. Заодно, користуючись нагодою, звертаємося до пана Шустера з проханням прокоментувати публікацію Андрія Трухана, в подробицях розповів про те, як Савелій Михайлович брав участь у телевізійній виставі під назвою “Прямий ефір Віктора Януковича. Діалог з країною “. http://osvita. mediasapiens.ua/material/28886 Скільки таких вистав було поставлено ? Хто учасники ? Який режим узгодження питань з Юлією Володимирівною ?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України