Війна РФ проти України

РЕБ для бронетехніки Piranha AVD 360 проти “Ланцетів” завершив випробування та готовий до серії

Piranha AVD 360 призначена для захисту від FPV-дронів та “Ланцетів”, а також коптерів, блокуючи не лише супутникову навігацію, а й канали управління

Джерело: Defence Express

Вкрай важливий засіб боротьби з дронами-камікадзе, включно з “Ланцетами” у вигляді возимого комплексу РЕБ для бронетехніки Piranha AVD 360 від української компанії “Піранья-Тех” завершив польові випробування й готовий до серійного виробництва.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, який також показав епізод роботи цього комплексу на випробуваннях.

На них видно, що дрон типу Mavic при наближенні до автомобіля з системою Piranha AVD 360 спочатку втрачає сигнал супутникової навігації GPS, що не є дуже критичним, але вже може відклякнути малодосвідченого оператора, а через 15 секунд та наближення до комплексу – зникає сигнал управління дроном.

Нагадаємо, що Defense Express вже детально розповідав про цю розробку, яка має повну назву Piranha – Armored Vehicles Dome 360.

РЕБ для бронетехніки Piranha AVD 360 проти "Ланцетів" завершив випробування та готовий до серії

Piranha AVD 360

Сам комплекс виконано у більш ніж помірних розмірах, що дозволяє встановлювати його на автотранспорт та бронетехніку. При цьому ззовні машини залишаються лише антени. Piranha AVD 360 дозволяє пригнічити не лише супутникову навігацію (GPS, ГЛОНАСС, BeiDou та Galileo), а й частоти керування БПЛА. При цьому не лише на яких працюють цивільні дрони типу Mavic чи FPV-дрони, а значно ширший діапазон, включно з тим на якому працює “Ланцет”.

Потужність комплексу становить 150-250 Вт, під час випробувань доведена ефективність роботи комплексу становила 600 метрів. Вкрай важливо те, що для роботи з комплексом нема необхідності у постійних налаштуваннях та наявності окремого оператора.

Таким чином фактично мова йде про возимий “окопний РЕБ”, який вкрай необхідно встановлювати на абсолютно всю бронетехніку на передньому краї, а також вкрай важливо оснастити й артилерійські системи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України