Новини з Австрії

Кліматичні активісти зірвали чоловічий слалом в Австрії: розлили фарбу на сніг у фінішній зоні

«Останнє покоління» завдало нового удару. Цього разу кліматичні активісти викликали хаос у чоловічому слаломі у Хохгурґлі. Вони розлили фарбу на сніг у фінішній зоні.

Повідомлення коментаторів від ORF викликало роздратування у мережі:

Вони зробили це знов. Активісти з «Останнього покоління» отримали доступ на трасу у лижних перегонах ще до п’ятірки фіналістів та розпорошили помаранчеву фарбу на сніг. Після цього втрутилися сили безпеки та вивели активістів із зони, відведеної для спортсменів.

Гнів аудиторії був величезним. Переривання зустріли криками «фууууу». Телевізійні кадри також показали розлютовану зірку чемпіонату світу Хенріка Крістофферсена на фініші. Норвежець був так розлючений, що хотів напасти на одного з активістів, але його утримали охоронці. Змагання довелося перервати на десять хвилин.

Генеральний секретар ÖSV Крістіан Шерер також закликав до більш жорстких дій проти кліматичних анархістів: «Я шкодую, що меншість у суспільстві хоче привернути увагу такими незаконними діями». Поліція зафіксувала особисті дані, наслідки незрозумілі. «Ймовірно, це порушення правил внутрішнього розпорядку та, можливо, загроза громадській безпеці. Буде поліцейське розслідування, а потім потрібні наслідки».

Однак ще одна подія викликала роздратування у мережі

Олівер Польцер скористався прямою трансляцією, щоб знайти слова похвали активістам: «Дуже важливе послання», — сказав коментатор ORF. Крім того, Польцер ще раз наголосив, що на громадському мовленні немає “зашморгу”. «Ми, звісно, покажемо вам ці кадри. На нас немає зашморгів», — сказав Польцер, натякаючи на непорозуміння під час прямої трансляції ORF два тижні тому в Зельдені, коли дворазовому олімпійському чемпіону Бенні Райху заборонили критично висловитися з приводу акції клімактивістів.

Політичний радник Хеймо Лєпушиц обурений ORF. «Кліматичні хаоти переривають слалом у Гурглі. До речі, зелений захід. Публіка свистить, коментатори ORF аплодують дуже важливому повідомленню. Ви збожеволіли?», — розкритикував Лепушиць.

Дії кліматичних екстремістів, а також поведінка співробітників ORF на чемпіонаті світу зі слалому тепер мають політичні наслідки: «ORF дедалі більше стає пропагандистським органом лівої екстремістської кліматичної секти», — критикує FPÖ Генеральний секретар Крістіан Хафенекер.

«Трупа ORF у Кюнігльберзі тепер явно починає виступати як піар-команда для цих кліматичних екстремістів. Тому той факт, що всі австрійці змушені платити за це безумство «обов’язковим податком» ORF, є абсолютно неприйнятним — чорно-зелений податок на ORF має бути скасований», — заявив він.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України