Війна РФ проти України

Рашисти в Бахмуті страчують українських військових через обезголовлення, – ISW про фото з соцмереж

Найманці ПВК “Вагнера” продовжують скоювати воєнні злочини, обезголовлюючи українських військовослужбовців у Бахмуті.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 10 квітня.

Напередодні відповідні матеріали були поширені в соцмережах: людський череп почеплений на дереві. “Бандити з ОПГ “Вагнера” продовжують розважатися”, – пише блогер Necro Mancer.

“Згідно з повідомленнями, сили Вагнера продовжують скоювати воєнні злочини, обезголовлюючи українських військовослужбовців у Бахмуті”, – йдеться у висновках Інституту вивчення війни.

Зазначається, що російські користувачі соціальних мереж опублікували кадри, на яких нібито видно залишки голови українського військовослужбовця на палиці у невстановленому місці в Бахмуті.

“Користувачі соціальних мереж нагадали про подібні випадки встановлення черепів на штахетах у Попасній Луганської області, де війська Вагнера діяли навесні-влітку 2022 року. Женевська конвенція забороняє каліцтво та наругу над тілами загиблих під час війни”, – наголосили в ISW.

Аналітики також додали, що міністерство оборони РФ відмовляється називати приватну військову компанію “Вагнера” учасниками Бахмутської битви, повідомляючи замість цього про “штурмові загони”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України