Війна РФ проти України

Рашисти розстріляли будинок фермера зі Сватового, який відмовився віддати техніку до “колгоспу”

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай

У тимчасово окупованих селах на Луганщині російські загарбники тероризують місцеве населення і намагаються зробити там так звані колгоспи, як у Радянському Союзі. У селищі Сватове один фермер висловився проти “совка”, через що його будинок розстріляли.

Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі “Настоящего времени” у понеділок, 2 травня. За його словами, у Сватовому окупанти провели “нараду”, на якій сказали всім фермерам, що все повертається в комунальну власність і створюватимуться “колгоспи” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Один із фермерів виступив проти, заявивши, що все життя працював на землі і не збирається нічого віддавати російським окупантам.

“Один із дрібних фермерів підвівся і сказав: “Послухайте, як ви це уявляєте? Я все життя працював на землі, поклав туди здоров’я, нерви, безліч сил і коштів. У мене є результат, я заробляю гроші, це моя земля, моя техніка, на мене працюють люди. Ви хочете, щоб я це віддав у колгосп? Я цього не хочу”, – розповів Гайдай.

Того ж дня, за словами голови ОВА, до будинку фермера під’їхав БТР і почав стріляти.

“Ввечері під’їхав БТР до будинку і будинок розстріляли. Люди залишилися, дякувати Богу, живі. Але таким чином вони пригнічують будь-яке бажання сперечатися”, – додав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України