Війна рф проти України

Рашисти будуть надавати громадянство росії українським дітям-сиротам

Російські окупанти продовжують чинити в Україні військові злочини, руйнують інфраструктуру, житлові будинки людей, катують та вбивають мирних жителів, ґвалтують жінок та дітей. Українські міста та селища змінилися від обстрілів, багато дітей залишилися сиротами

Росія продовжує діяти цинічно і планує у спрощеному порядку надавати громадянство українським дітям-сиротам та недієздатним особам, передає РБК-Україна.

Згідно з указом Президента України Володимира Путіна, діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, а також недієздатні особи, які є громадянами України, у спрощеному порядку можуть отримати громадянство Російської Федерації.

Зазначається, що згідно з останніми даними, російські окупанти вивезли на свою територію близько 210 000 українських дітей.

Також варто зазначити, що російські загарбники повідомили місцеві жителі Маріуполя про те, що вони можуть отримати громадянство Росії без отримання проміжного громадянства так званої “ДНР”.

Внаслідок російської агресії в Україні постраждало 682 дитини. З них 242 загинуло, 440 було поранено.

Найбільше дітей постраждало у Донецькій області – 153, у Київській – 116, у Харківській – 108. Також багато потерпілих неповнолітніх у Чернігівському регіоні – 68, у Луганському – 51, Херсонському – 49, Миколаївському – 45, Запорізькому – 28, Сумському – 17 , у Києві – 16, на Житомирщині – 15. У місцях ведення активних боїв, на тимчасово окупованих та звільнених територіях точні цифри уточнюються.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України