Війна РФ проти України

Росіяни”полюють” на танки Abrams під Авдіївкою – СБУ викрила агентів “фсб”

Щоб мати більше інформації про позиції підрозділів ЗСУ, а також артилерійських систем та бронетехніки на Авдіївському напрямку, російське “фсб” створило агентурну групу

Джерело: Defence Express

Російське так зване “фсб” у Донецькій області створили агентурну групу, яка мала б полювати за підрозділами ЗСУ, які зараз у важких боях стримують наступ окупаційного війська РФ на Авдіївському напрямку — Служба безпеки України викрила злочинців, які шпигували за українським озброєнням та військовою технікою.

Для виявлення українських блокпостів та укріплень неподалік від передової, а також і позицій українських артилерійських систем та маршруту руху бронетехніки, зокрема й танків Abrams, російське “фсб” ще у червні завербувало двох жителів, які, попри те, що діяли “окремо”, були пов’язані одним “зв’язковим”, що знаходився на тимчасово окупованих територіях України.

Отриману інформацію вони “зливали” російському “фсб” через месенджери, наразі триває розслідування, затриманим повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 ККУ (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Танк Abrams, фото — U.S. DoD
Танк Abrams, фото — U.S. DoD

 

Нагадаємо, зовсім нещодавно стало відомо про те, що Україна отримала всі 31 танк Abrams, які США обіцяли передати на початку року, перші машини були передані Силам оборони у вересні.

Тоді ж представник Армії США в Європі та Африці полковник Мартін О’Доннелл відзначив, що Україна буде самостійно вирішувати де та як використовуватиме ці машини на полі бою і що, ймовірно, ці танки Сили оборони кинуть в бій не одразу.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України