Війна РФ проти України

Росіяни не полишають спроб кидати в бій мотолиги-камікадзе, які знищуються їх на мінах. Відео

Рашисти, на жаль, мають достатньо техніки, щоб використовувати її в якості камікадзе за принципом “раптом кудись доїде”

Джерело: Defence Express

Коли стало відомо, що російське окупаційне військо таки розконсерувало танки Т-54/55 і планує кинути їх на полі бою, то одним з ймовірних варіантів, як ворог буде використовувати ці танки, була “опція” таких-собі завантажених вибухвікою “шахедомобілів”.

Один з перших епізодів використання Т-54/55 у ролі “камікадзе”

 

Зрештою, частково так і сталося, але окупанти адаптують для цих цілей й іншу бронетехніку, зокрема й свої МТ-ЛБ і час від часу намагаються атакувати позиції наших військових нашпигованими вибухівкою машинами, як-от в нещодавньому епізоді, відео якого поширилося у соцмережах.

На ньому ми можемо побачити, як російський військовий — скоріш за все заблокувавши перед цим чимось педаль газу — вистрибує зі своєї МТ-ЛБ, яка продовжує їхати далі, аж поки не вибухне на міні, і це доволі звичайна ситуація у випадках з використанням окупантами таких “машин-камікадзе” на полі бою.

Окупант покидає "МТ-ЛБ-камікадзе"
Окупант покидає “МТ-ЛБ-камікадзе”

 

Окремо варто звернути увагу на низку пошкодженої та знищеної бронетехніки на полі бою, тобто ймовірно кинути в бій МТ-ЛБ з вибухівкою конкретно у цьому епізоді стало таким собі “актом відчаю”. А загалом цей епізод вкотре демонструє, що окупанти поки що мають досить обмежену тактику використання “машин-камікадзе” на полі бою із сумнівною ефективністю.

Але, звичайно, тут варто відзначити, що такі “МТ-ЛБ-камікадзе” можуть бути небезпечними й навіть у тому випадку, якщо не доїдуть до цілі, а будуть знищені у безпосередній близькості до позицій через дуже небезпечну вибухову хвилю, що виникне внаслідок підриву декілька тонн вибухівки, яка “запакована” у машині.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України