Війна рф проти України

Росіяни на півночі хочуть розбудувати бази для своїх безпілотників “Иноходец” и Форпост”

Фактично, російське військо таким чином хоче зекономити на пілотованій авіації, яку частково замінять безпілотники

Джерело: Defence Express

Російське окупаційне військо хоче залучити до патрулювання Північного морського шляху та узбережжя Камчатки два типи своїх безпілотників — про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ з посиланням на джерела у так званому “міністерстві оборони” країни.

Йдеться про такі безпілотні літальні апарати, як “Иноходец” (“Орион”) та “Форпост” — як розповідає ворог, для них на півночі хочуть побудувати місця базування з усією необхідною для цього інфраструктурою. Основною місією для дронів буде “контролю та моніторинг повітряного простору”, а також “пошук порушників, участь у пошуково-рятувальних операціях”.

Рашисти на півночі хочуть розбудувати бази для своїх безпілотників "Иноходец" и Форпост"

За словами колишнього командувача тихоокеанським флотом Сєргєя Авакянца, рашисти хочуть “володіти всією інформацією щодо перебування сторонніх суден і військових кораблів у нашій економічній зоні в Арктиці і особливо які проходять по Північному морському шляху без нашого дозволу та попередження”.

Крім того, на його думку, з урахуванням особливостей регіону, РФ повинна створити новий важкий безпілотник для дії на півночі — зі стійким зв’язком, низкою різної апаратури і з ударними можливостями. Залучення безпілотників до розвідувальних місій у регіоні також пояснюють меншими витратами у порівнянні з пілотованою авіацією.

Рашисти на півночі хочуть розбудувати бази для своїх безпілотників "Иноходец" и Форпост"

Нагадаємо, “Иноходец”, він же “Орион” — це безпілотник класу MALE (Medium Altitude, Long Endurance), середньовисотний БПЛА з великою тривалістю польоту від ворожої компанії “Кронштадт”. До речі, раніше цього року повідомлялося про злив всієї технічної документації “Специальный Технологический Центр” РФ, зокрема там згадується й “Иноходец”. БПЛА має максимальну зліту масу у 1000 кг і тривалість польоту у 24 години.

Водночас “Форпост” — копія ізраїльського безпілотника Searcher Mk II. Заявляється, що модернізований “Форпост-Р” має тривалість польоту до 18 годин, а у так званому “міноборони” РФ раніше заявляли про виробництво цього БПЛА з власних комплектуючих і з власним програмним забезпеченням.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України