Війна рф проти України

Росіяни хочуть зробити машину РЕБ на базі нового автомобіля-амфібії “

Ворог планує озброїти цю машину своїм “Волнорезом”, а в перспективі також використовувати і як носій групи FPV-дронів

Джерело: Defence Express

Російська “оборонка” хоче на базі свого майбутнього автомобіля-амфібії створити машину радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби, про це повідомляють пропагандистські ЗМІ окупантів з посиланням на одного з розробників системи РЕБ “Волнорез”, яка має стати базою для майбутньої машини.

Ця машина РЕБ базуватиметься на шасі такого собі всюдихода-амфібії під назвою “Тритон”, про створення якого стало відомо на початку цього року (повідомлялося про складання дослідного зразка, на випробування машина має вийти у травні-липні цього року, а загалом у планах — виробництво 500 машин на рік), причому самі рашисти кажуть, що дослідний зразок створюється “по мотивах шасі ЛуАЗа”.

Ці машини ворог розглядає як “ефективний варіант форсування річок”, коли здійснюється перекидання груп з 50 невеликих машин-амфібій з екіпажем по п’ять осіб у кожній за підтримки артилерії та авіації. Перевагою “Тритона” рашисти називають “можливість “стрибати” у воду з невисокого обриву, не втрачаючи плавучості”.

"Волнорез", який рашисти хочуть ставити на майбутню машину РЕБ
“Волнорез”, який рашисти хочуть ставити на майбутню машину РЕБ

 

Вантажність машини на воді має становити півтори тонни, на ґрунтах — одну тонну. Ціна автомобіля з бензиновим двигуном озвучена на рівні 2,4 млн рублів, з дизельним — 2,9 млн рублів. Мовляв, “за ціною одного бронетранспортера можна купити десять “Тритонів”.

Повертаючись до машини РЕБ, то ворог позиціює свою нову розробку як машину, яка буде вести моніторинг будь-яких ділянок фронту на передньому краї, прикривати підрозділи, що наступають, евакуаційні групи, підтримувати ротацію тощо. Як перспективний варіант розглядається, що ця машина РЕБ може в теорії буди носієм групи FPV-дронів.

Коли саме така машина може з’явитися у ворожому війську наразі невідомо. Але прототип свого “Тритона” рашисти хочуть продемонструвати на цьогорічному форумі “Армия-2024” у серпні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України