Авторські статті

Ранок 26 жовтня буде стартом відліку майбутньої президентської кампанії

Кілька гарячих думок щодо виборів

1. «Слуги народу» фактично припиняють своє існування як політичний проект. Поразка, тотальна поразка після минулорічної тотальної перемоги. «Слуг» розриватимуть як гієни антилопу. На Заході, Сході, у Києві.

2. Дуже чітко видно злам між категорією справжніх радянських людей, пенсіонерів та молодих — які на житло і автомобілі заробляють самі. Перші голосують за гречку, суп, 1000 гривень. Не соромляться підтримувати голосуванням незаконне опитування ЗЕ. Умовно молоді або переживають велике розчарування, або викликають поліцію, коли бачать ці незаконні Зе-питальники. Покоління, яке сповна відгребло дві революції і воює на сході дуже втомилось від цього вибору вічно голодних і холодних людей постарше, яким насрати на мабутнє і перспективи держави. Самі в СРСР не жили і нам не дають розвиватись. Однак зміну покоління не зупинити. Покоління народжене у 80-х визначатиме долю країни наступні 20 років. Буде тяжко викорінювати тупізм наших батьків і дідів, але хтось має це зробити.

3. Сила ОПЗЖ, Нашого краю, Замайбаху в тому, що їх не чіпає СБУ, МВС, ДБР. Якщо перерізати їм схеми фінансування, у них не буде ресурсів для фінансування рупорів пропаганди та агресивної політичної агітації. А також скупки голосів пенсіонерів і тупих. Кілька реальних кримінальних справ із хепі-ендом могли б раз і назавжди вирішити питання руського міра у радах.

4. Треба всіма силами врятувати децентралізацію. Це успішна реформа. Хочеться, щоб її не зіпсували руки «міцних господарників». Майбутні перспективи у цьому — у перетвореннях знизу.

5. Ранок 26.10 буде стартом відліку майбутньої президентської кампанії. Я прогнозую політичне майбутнє таким кандидатам і їх політичним силам: Кличко, Притула, Гройсман, Філатов, Садовий. Спробує Разумков, який показово поставився до Зе-питальника — тупо проігнорував його. Тягнутимуть за вуха Палицю. Саме ці гравці будуть на вершині політичної піраміди наступні п’ять років.

6. Хто отримає фракцію в Київській міській раді — той отримає шанс на продовження політичного майбутнього. Київ лишається чудовим лакмусом загальної температури по країні.

7. Емоції вщухнуть, лишиться самий сок. Нам треба робити свій популярний інформаційний простір для молодих, щоб розбивати мильну бульку пенсіонерів. Треба об’єднуватись і тримати нові ради на короткій нозі, не боятися їх шмагати. Забути образи, змиритися, що ковід це надовго і робити нові об’єднання. Політичні, соціальні, культурні. Усе минає, і це мине. Повірте, у 2010-2012 було набагато гірше. Бо була наївність і усі політики на 100% заявляли про стратегічне партнерство із РФ. Без альтернатив. Страшно перечитувати старі інтерв’ю Юлі, Петра, Яценюка.

8. Опитування Зе зіграло проти нього. Раніше для фальсифікацій хоч юриста Ківалова наймали, нині музичного редактора 95 кварталу.

Кілька гарячих думок щодо виборів🔥

1. «Слуги народу» фактично припиняють своє існування як політичний проект. Поразка,…

Опубліковано Marina Daniluk-Yarmolaeva Неділя, 25 жовтня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України