Війна РФ проти України

Ранкове зведення Генштабу: ворог завдав загалом 10 ракетних та 68 авіаційних ударів, 87 ударів МЛРС

Слава Україні! 601 день російської повномаштабної військової агресії проти України розпочався.

Ворог продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовуючи фірмову тактику терору Кремля, завдаючи ракетних та авіаційних ударів, завдаючи ракетних систем не тільки по військовим, але й по численним цивільним цілям в
Сили оборони України продовжують оборону на сході та півдні України, вести наступ на осі Мелітополя та наступальні операції на осі Бахмут. Знищуючи ворога, вони звільняють тимчасово окуповані території та зміцнюють нові позиції.
In the early hours of October 17, the russian occupiers launched yet another missile and air strike on Ukraine, using 1x Kh-59 air-launched guided missile, S-300 anti-aircraft guided missiles, and 6x Shahed-136/131 attack UAV Інформація про наслідки цього теракту наразі оновлюється.
Протягом доби 16 жовтня відбулися 72х бойових залучень. Ворог завдав загалом 10х ракетних та 68х авіаційних ударів, 87х ударів МЛРС по позиціях українських військ та різних населених пунктах. На жаль, російські терористичні атаки вбивають та поранені мирних жителів. Зруйновано або пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.
Air strikes hit Buchky (Chernihiv oblast), Pershotravneve, Pishchane (Kharkiv oblast), Sivers’k, Zvanivka, Spirne, Klishchiivka, Novoselivka, Avdiivka, Pervomais’ke, Mar’inka, Novomykhailivka, Staromaiors’ke (Donetsk oblast), Mykolaivka, Kozats’ke, Odradokam’yanka, Beryslav, Tyahynka, and Ivanivka (Kherson oblast).
Під артилерійський обстріл потрапили близько 120х населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.
Оперативно-стратегічне угруповання “Півнич”, сокири Волинь та Полісся: без суттє
Сокири Сіверщини та Слобожанщини: противник зберігає військову присутність у районах Росії, що межує з Україною. Ворожі війська ведуть активні підривні дії, щоб запобігти розгортанню українських військ під загрозою сокир. Противник збільшує щільність мінних полів уздовж державного кордону в Бєлгородській області (росія).
Оперативно-стратегічне угруповання «Хортиця», вісь Куп’янська: українські бійці відбили близько 15 разів ворожих атак у околицях Синьківки, Іванівка (Харківська область) і ще 5 — біля Стельмахівки та Надії (Луганська область).
Вісь Лимана: противник не проводив жодних наступальних (штурмових) операцій.
Вісь Бахмут: українські захисники відбили 3 рази ворожі атаки в районі Андріївки (Донецька область). Сили оборони України продовжують штурмові дії на південь від Бахмута (Донецька область), завдають ворогу втрат у живій силі та техніці та закріплюють свої нові позиції.
Оперативно-стратегічне угруповання Таврія, вісь Авдіївка: ворог продовжує намагатися оточити Авдіївку. Таким чином, українські війська протягом доби 16 жовтня відбили понад 10 разів атак противника.
Мар’їнка та Шахтарське сокири: українські захисники відбили понад 15 ворожих атак в районі Мар’їнки (Донецька область), ще 5 атак на південь від Золоти Ниви та на південь від Пречистівки (Донецька область).
Запорізька вісь: наші захисники запобігли втраті позицій на південний захід від Новоданилівки, Роботине та на захід від Вербове (Запорізька область).
Оперативно-стратегічне угруповання Одеса, вісь Херсон: Сили оборони України ведуть контрбатарейний вогонь, успішно вражають склади постачання та інші цілі в тилу ворога.
Сили оборони України продовжують наступальну операцію на осі Мелітополя, мають частковий успіх у районі на захід від Вербове (Запорізька область). Українські воїни завдають окупаційним військам втрат у живій силі та техніці, виснажують ворога по всій лінії фронту.
ВВС України протягом доби 16 жовтня завдала 4х авіаударів по зосередженню військ, озброєння та військової техніки противника.
Українські ракетні війська збили 2х гелікоптери на місцях посадки, 1х склад боєприпасів та 1х артилерійську систему російських окупантів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України